Tūristi piedzīvojumus dodas meklēt uz Galapagu salām

Kompānijas AvidTrips nesen veiktajā aptaujā noskaidrots, ka iekārojamākie un piedzīvojumiem visbagātākie galamērķi ir Galapagu salas, Jaunzēlande un Maču Pikču (Machu Picchu). Pasaules iekārojamāko galamērķu augšgals sieviešu un vīriešu skatījumā atšķīrās. Sievietēm visiekārojamākās šķiet Jaunzēlandes dienvidu sala, bet vīrieši priekšroku dod Galapagu salām. Aptaujā piedalījās vairāk nekā 150 piedzīvojumus mīloši ceļojuma eksperti.

Galapagu salas ir Klusā okeāna salu arhipelāgs, kas sastāv no 13 vulkāniskas izcelsmes salām, 6 mazākām salām un 107 klintīm un nelielām saliņām. Pirmā arhipelāga sala varētu būt izveidojusies aptuveni pirms 5-10 miljoniem gadu. Savukārt jaunākās salas, Isabela un Fernandina, joprojām veidojas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 23.05.2025 Vēro un ievēro. Putni ir dabā Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
23. maijā no plkst. 17:00 ielūdzam Jūs baudīt maģisku maija vakaru pie dabas krūts. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 24.05.2025 Gramatu svētki 2025 Līvānu TIC
Līvānu novada Centrālā bibliotēka ar prieku aicina ikvienu uz "Grāmatu svētkiem 2025", kas norisināsies 24. maijā bibliotēkas telpās un tās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.364115sec.