Turcija ieģērbs tūristus musulmaņu drānās

Pie Turcijas pilsētas Stambulas lielākajām tūristu apskates vietām tiks uzstādīti speciāli musulmaņu apģērbu automāti un agregāti kāju aromatizācijai. Tie būs paredzēti, lai tūristi varētu sevi ietērpt attiecīgi pēc islāma kanoniem un apmeklēt reliģiozos objektus.

Šādu automātu parādīšanās ir daļa no programmas, ko izstrādājusi Turcijas reliģiozo lietu pārvalde sadarbībā ar sabiedriskajām organizācijām. Jāatzīmē, ka šī programma paredz arī, ka tūristiem tiks pasniegta pieliekoši lielā daudz informācijas vairākās svešvalodās, tai skaita arī elektroniskā veidā.

Vairāk kā 15 tūkstoši tūristu apmeklē ik gadu Stambulas pilsētu kā tūristi, un šādu apģērbu iegāde pa samērā nelielu cenu būs arī kā suvenīrs, ko aizvest līdzi uz mājām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Atpūtas komplekss “Ambro krasts” TAKA
Lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Atpūtas komplekss atrodas Višķu ezera krastā. | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk
Ilgas muižas pils TAKA
Ēka celta pēc arhitekta Vilhelma Neimaņa projekta 19. gs. otrā pusē kā Ilgas muižas medību pils. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


WOOPS
,


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52629614sec.