Streiks par streikošanas tiesībām: joprojām jārēķinās ar izmaiņām lidojumos Francijā

Francijas lidsabiedrību piloti, lidojumu pavadoņi un lidostu personāls trešdien turpinās pirmdien un otrdien uzsākto streiku – kopš pirmdienas Francijā atcelti simtiem lidojumu. Lidsabiedrība Air France šajās dienās jau atcēlusi trešo daļu paredzēto lidojumu gan tuvajos, gan tālajos maršrutos. Informāciju par izmaiņām Air France lidojumu sarakstā var iegūt, piemēram, uzņēmuma mājas lapā internetā.

Otrdien streiks turpinājis izraisīt pamatīgus sastrēgumus Francijas gaisa satiksmē, tika atcelti simtiem lidojumu. Saskaņā ar Parīzes lidostu informāciju tikuši atcelti pat 40 procenti lidojumu no Šarla de Golla lidostas, bet no Orlī – apmēram 15 procenti lidojumu.

Arī trešdien situācijas uzlabojums nav gaidāms, ziņo Air France, drīzāk pat otrādi, - lidsabiedrība nevar garantēt vairāk par 60 procentiem no tālajiem lidojumiem. Pilotu arodbiedrība paziņojusi, ka streikā piedalās vairāk nekā 60 procenti Air France pilotu.

Pilotu, lidojumu pavadoņu un lidostu darbinieku arodbiedrība streiku izsludināja, pieprasot valdībai neieviest plānotos streikošanas ierobežojumus lidostu darbiniekiem. Saskaņā ar tiem streiki būtu jāpiesaka vismaz 48 stundas iepriekš. Francijas satiksmes ministrs Tjerī Mariani (Thierry Mariani) argumentē, ka Francijas gaisa satiksmes darbinieki streiko ļoti bieži, tā aizskarot pasažieru tiesības.

Gaisa satiksmes darbinieku arodbiedrības streiks paredzēts līdz šīs nedēļas ceturtdienai.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 30.06.2025 Sienu gleznojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 28.06.2025 Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.26575303sec.