Noskaidro, ko vēlas lidmašīnu pasažieri

Īpaši svarīgi katrā uzņēmējdarbības jomā ir piepildīt savu klientu vēlmes un nodrošināt uz klientu orientētu servisu. Skyscanner.net aptaujājusi aviolīniju klientus, lai uzzinātu, kas pasažieriem pietrūkst. Atbildes ir pārsteidzošas.

• 20% aptaujāto vēlētos ceļot kapsulas formas nodalījumos,
• 18% vēlētos atsevišķu telpu bērniem ar skaņas izolāciju,
• 8% izteica vēlmi par „spēriendrošiem” sēdekļiem,
• 1 no 20 aptaujātajiem vēlētos caurspīdīgu grīdu un jumtu, lai izbaudītu skatu,
• 4% gribētu vientuļnieku sektoru, kur varētu droši flirtēt ar mērķi atrast potenciālo dzīvesbiedru.

Izskanēja arī ieteikumi par kokteiļbāru un kinozāli uz klāja, masāžas krēsliem, bezmaksas I-Pad nomu.

Taisnības labad jāsaka, ka dažas aviolīnijas saviem pirmās klases pasažieriem jau piedāvā privātas kapsulas, I-pad un dušas telpas. Un ko mēs sagaidām no nākotnes lidojumiem?

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kempings ”Lielbornes muiža” TAKA
Kopējais vietu skaits: Kemperiem- 10, telšu vietas aptuveni 50 Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas kempingā jūs būsiet dabas un vēstures | Skatīt vairāk
NIRVANA HOTELS viesnīcu kolekcija- Turcija Estravel Latvia
5* viesnīcas skaistākajās Antālijas piekrastēs // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 1514 EUR
Taizeme,cena no 1009 eur!  Itaka Latvia
Taizeme - mirdzoši tempļi un tropu pludmales. | Skatīt vairāk
no 1009 EUR
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Latvia Tours
,


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.99947619sec.