Pensionāre nolemj pati restaurēt fresku un sabojā to

Kāda spāņu pensionāre nolēma pati restaurēt vietējās baznīcas fresku, kas bija saglabājusies no 19. gadsimta un bija galvenais apskates objekts šajā dievnamā.

Eliasa Garsijas Martinesa freska, kurā atainots Jēzus Kristus bija laika gaitā mazliet sabojājusies – daži fragmenti bija izdzēsušies dēļ ēkas mitruma un vietām mazliet nodilusi krāsa.

Tā nu 80 gadus vecā kundze atnesa uz baznīcu krāsu un piezīmēja trūkstošās daļas. Rezultāts ir ārkārtīgi nepatīkams. Kā izteicās BBC korespondents, glābēja vietā tagad tur ir atainots kaut kas līdzīgs pērtiķim bezformīgā tunikā.

Draudzes locekle ātri aptvēra, ka ir sabojājusi vēsturisku mākslas darbu un ir sazinājusies ar vietējo padomi, kura vēl cer fresku glābt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Kaķis krūzē” TAKA
Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus | Skatīt vairāk
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Damkalni” TAKA
Atrodas gleznainā vietā pie Belinsku ezera – vieta, kur baudīt atpūtu un noķert lauku sajūtu. Šeit var izbaudīt kā skan klusums un kā smaržo miers. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 14.05.2025 Pavasarīga atpūta Liepājā kopā ar ģimeni Liepājas reģiona TIB
Pavasaris Liepājā ienāk ar sauli, svaigu jūras gaisu un daudzveidīgām atpūtas iespējām visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.0408411sec.