Taifūns Krievijas piekrastē rada jūras velšu lietu

Kādā pludmalē netālu no Vladivastokas Krievijas austrumos vietējos iedzīvotājus pārsteigusi nebijusi parādība – pēc spēcīgā taifūna "Bolaven" piekrastē parādījušās miljoniem austeru, krabju, molusku un zivju.

Iespaidīgais jūras velšu kokteilis 2012. gada 31 augusta rītā mudinājis iedzīvotājus salasīt sev bezmaksas brokastis.

"Es šeit dzīvoju jau vairāk nekā 20 gadu, taču līdz šim neko tamlīdzīgu nav gadījies redzēt," atzīst aculieciniece Svetlana.

Jūras velšu "pikniks" ir taifūna "Bolaven" sekas – spēcīgā vētra, brāžoties pāri Krievijas teritorijai, izraisīja haosu, apturot pat Transsibīrijas dzelzsceļa un vairāku prāmju līniju darbību, kā arī radot energoapgādes traucējumus visā reģionā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Svinam pavasari Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Pavasara atnākšana liecina par garāku, siltāku dienu sākumu. Daba ir pārpildīta ar krāsām un dzīvību – ideāls laiks garām pastaigām un | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69393802sec.