Kopenhāgenas parkā iespējams "apceļot" vairāk nekā 50 valstis

Interesants projekts Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā piedāvā atjautīgu risinājumu tiem tūristiem, kam dažādu iemeslu dēļ nav izdevies apceļot pietiekami daudz pasaules valstu.

Inovatīvajā pilsētas parkā "Superkilen", kas ierīkots konstrastainajā Kopenhāgenas Norebro rajonā, iespējams "apceļot" vairāk nekā 50 pasaules valstis. Parkam ir trīs zonas – "Sarkanais laukums", kurā iemiesota modernā pilsētu ikdiena, piedāvājot sportiskas aktivitātes, muzikālus priekšnesumus un kafejnīcu, "Melnais tirgus", kurā atrodami klasiski pilsētvides objekti, piemēram, strūklakas un soliņi, un "Zaļais parks", kur ļaudis var doties piknikos un pastaigās ar suņiem.

Koncepta unikalitāte slēpjas oriģinālos elementos katrā no zonām, kuri demonstrē dažādu pasaules valstu kultūras, tradīcijas un to raksturīgākās iezīmes. Piemēram, Marokai veltītajā parka daļā apskatāma strūklaka, kas atspoguļo islāma zemju arhitektūrai raksturīgu flīžu mozaīku, bērnu priekam parkā kalpo šūpoles no Irākas, soliņi atvesti no Brazīlijas un Etiopijas, bet kanalizācijas lūku vāki – no Zanzibāras, Polijas un Francijas.

Ja plānojat viesoties unikālajā "pasaules parkā", "Superkilen" viedtālruņu aplikācija piedāvā lielisku iespēju uzzināt ko vairāk par katru no tajā izvietotajiem objektiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.04.2025 - 14.05.2025 Tematiskais maršruts: Iepazīsti Bausku! Bauskas TIC
Nevari izlemt, ko apskatīt Bauskā? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Ērgļu zeme! Cena no 449 eur! Itaka Latvia
Duresa ir viena no senākajām Albānijas pilsētām. | Skatīt vairāk
no 449 EUR
Viesu māja „Ozoliņi” TAKA
Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.38194489sec.