Izgudro īpašu spārnu, kas ļauj "lidot" zem ūdens

Norvēģu inženieru komanda nesen laidusi klajā īpašu zemūdens manevrēšanas rīku, kura darbināšana apvieno niršanas prieku un kustības, kas līdzinās deltaplāna vadīšanai.

"Subwing" zemūdens spārnu iespējams ērti savietot ar "GoPro" videokameru, iemūžinot piedzīvoto. Turklāt tiek atzīts, ka savdabīgā rīka lietošana ir tik vienkārša, ka neprasa nekādu apmācību.

Šāds "transportlīdzeklis" tā pasažierim ļauj ērti un vienkārši mainīt virzienu zem ūdens, kamēr viņu velk, piemēram, motorlaiva. Ieteicamais pārvietošanās ātrums norādīts robežās no 3 – 7 kilometriem stundā.

Ražotājs sola, ka "Subwing" tā pasažierim ļauj veikt pat akrobātiskus trikus, atrodoties zem ūdens.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu māja “Meijas nams” TAKA
Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu ir lieliski piemērota visiem. | Skatīt vairāk
Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam norisināsies Naukšēnu pagasta svētki “Ziedu straumē”. Aicinām apmeklēt dažādās aktivitātes! | Skatīt vairāk
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54471183sec.