Kopenhāgenā durvis vērs pasaulē mazākā viesnīca

Pasaulē mazākā viesnīca pavisam noteikti uzskatāma par pašauru – tajā ir tikai viena istaba. Turklāt stāvu zemāk atrodama pasaulē mazākā kafejnīca. Tiesa gan, kafija šeit ir pat ļoti baudāma.

"Hotel Central" Kopenhāgenā, kas durvis vērs 2013. gada jūnijā, būs tikai viens numurs. Reiz šeit dzīvojis kāds kurpnieks, kurš strādājis stāvu zemāk. Taču pēdējo gadu laikā nams bijis tukšs, līdz beidzot īpašnieks Leifs Tingtveds nolēma dibināt viesnīcu.

Tingtveds stāsta, ka apmešanās šajā viesnīcā ir kā neliels solītis atpakaļ laikā. Kad ierodas viesi, viņiem tiek pasniegti augļi un vīns, turklāt istabiņā vienmēr atrodami svaigi ziedi.

Numurā pieejama vannasistaba, LCD televizors, komfortabla gulta un minibārs. "Mēs pievēršam lielu uzmanību katrai vissīkākajai detaļai, piemēram, apgaismojumam un gleznām. Tā ir istaba, kuru jūs noteikti nevēlēsieties pamest."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Unikālas brīvdienas RODĀ! Coral Travel Latvia
Aizvadi mierpilnas, taču ekskluzīvas brīvdienas RODĀ! LĪDZ 27.JŪNIJAM īpaši piedāvājumi boutique viesnīcām - tiem, kas bauda mieru un klusumu. | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.72560692sec.