Iezīmējas Dubaijas "dizaina rajona" pirmās aprises

Blakus pasaulē augstākajai celtnei, pasaulē lielākajam dārzam un topošajai zemūdens viesnīcai, Dubaijas arvien mainīgā un iespaidīgā pilsētainava kļūs par vēl vienu grandiozu objektu bagātāka – sperti pirmie soļi "Dubai Design District" projekta realizācijā.

Jaunais "dizaina rajons" solās nepārsteigt ar kosmiskiem arhitektūras raksturlielumiem, tomēr tas noteikti spēs spēkoties ar līdzšinējiem cilvēka radītajiem brīnumiem Dubaijā. Tas atradīsies līdzās Biznesa līča rajonam un funkcionēs galvenokārt kā AAE modes, dizaina un luksusa nozares centrs. Tajā būs izvietotas ar šiem lauciņiem saistītu uzņēmumu pārstāvniecības, prestižu zīmolu tirdzniecības vietas, akadēmiskas un pētniecības institūcijas, promenāde, konferenču centrs un sabiedrisku pasākumu norises vietas.

Kā zināms, jau šobrīd Dubaija izpelnījusies starptautisku uzmanību kā nozīmīgs iepirkšanās un luksusa preču tirdzniecības centrs. Šeit ik gadu janvārī norisinās Dubaijas Iepirkšanās festivāls, kā arī atrodas Dubaijas Tirdzniecības centrs – pasaulē lielākais šāda veida komplekss, kuru 2012. gadā apmeklēja 65 miljonu interesentu. Visai pārsteidzoši, taču šis skaitlis ir lielāks nekā kopējais tūristu skaits, kuri šajā pašā periodā apmeklēja Ņujorku.

"Dubai Design Disrict" pārvaldīs "Dubai Holding" ietilpstošais uzņēmums "TECOM Investments". Rajonā jau uzsākta desmit jaunu ēku būvniecība, un projekta pirmā fāze noslēgsies 2015. gada janvārī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Dzintari” TAKA
Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus. | Skatīt vairāk
Zanzibāra,cena no 1309 eur!!! Itaka Latvia
Garšvielu sala ar krustnagliņām, kanēli un pipariem,neticams tirkīza ūdens un smilšu pludmales. | Skatīt vairāk
no 1309 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.04.2025 - 10.05.2025 Notiks sezonas noslēguma koncerts Liepājas reģiona TIB
10. maijā koncertzālē “Lielais dzintars” notiks Liepājas Simfoniskā orķestra 144. sezonas noslēguma koncerts. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.05.2025 - 10.05.2025 Work And Travel Nikos Travel
Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.83002996sec.