10 dīvainākās nodevas, ko nākas maksāt viesnīcu klientiem

Pēdējā laikā lidsabiedrības saņēmušas bargu kritiku aizvien pieaugošo nodevu dēļ. Visai pamatīga maksa, kas tiek piemērota pat par somas pārvadāšanu rokas bagāžā, var nokaitināt ikvienu ceļotāju, taču patiesībā līdzīga situācija vērojama arī viesnīcu nozarē.

Laikraksts New York Times nesen apskatījis nodevu problēmu viesnīcās, minot, ka viesnīcas ASV 2013. gadā no nodevām kopumā gatavojas gūt ieņēmumus 2,1 miljarda ASV dolāru apmērā.

Tāpat pārsteidz arī viesnīcu biznesa haizivju izdoma, radot aizvien jaunas nodevas, ko klientiem nākas maksāt ne vien par saņemtajiem pakalpojumiem, bet arī pat par tādām ērtībām un aprīkojumu, ko viņi nav izmantojuši ne reizi.

Daži no dīvainākajiem nodevu veidiem, ko nākas maksāt viesnīcu klientiem:

1. Maksa par ziedojumiem vietējām labdarības iestādēm, kas tiek piemērota bez klienta piekrišanas.

2. Maksa par bagāžas nesēja pakalpojumiem, kas tiek piemērota arī tad, ja klients šādus pakalpojumus neizmanto.

3. Atsevišķa maksa par istabenes pamatpakalpojumiem.

4. Papildus maksa par biznesa centra, trenažieru zāles vai citu viesnīcas telpu izmantošanu.

5. Papildus maksa par tīru dvieļu vai gultasveļas komplektu.

6. Maksa par numurā ierīkotā kafijas automāta izmantošanu.

7. Maksa par numurā ierīkotā seifa izmantošanu, kas tiek piemērota pat gadījumā, ja tas netiek lietots.

8. Maksa par pasta saņemšanu savā viesnīcas numurā.

9. Papildus maksa par izlietoto elektroenerģiju.

10. Maksa par interneta savienojuma izmantošanu ir itin izplatīta, tomēr reizēm šī nodeva sastāda pamatīgu summu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Liepājas suvenīri Liepājas reģiona TIB
Iepriecini kādu mīļo cilvēku, vai iepriecini pats sevi – dāvana no Liepājas vienmēr liks sejā atplaukt patiesam smaidam, jo atradīsies kas noderīgs | Skatīt vairāk
Jauns mēnesis - jaunas atlaides  Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā | Skatīt vairāk
no 397 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.11991906sec.