Remiro Travel aicina baudīt zelta atvasaru Moldovā

Lai gan Moldova ir neliela valsts, tai ir lielisks tūrisma potenciāls. Valsts piesaista ar savu dažādību, tur redzēsiet gan skaistas dabas ainavas, gan unikālus ģeoloģiskos pieminekļus, kas ir nozīmīgi ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē. Moldovā tiek izšķirti vairāki tūrisma veidi: lauksaimniecības, vīna, kultūras, veselības un skaistuma. Valstī atrodas teju 100 muzeji ar bagātu mākslas darbu kolekciju, turklāt muzeji izvietojušies ēkās, kas zināmas ar savu arhitektonisko vērtību.

Foto: 02varvara.wordpress.com.

Šajā Rumānijas un Ukrainas ieskautajā zemē dzīvo vairāku nacionalitāšu iedzīvotāji, līdz ar to tur vērojama bagāta kultūra ar neskaitāmām tradīcijām. Valstī muzicē aptuveni 880 folkloras grupas, pārsvarā popularizējot valsts reģionu, kur dzīvo. Bagātu tradīciju dēļ tūristi iecienījuši iegādāties suvenīrus no vietējiem amatniekiem, kas šiem suvenīriem pievieno bagātu kultūras vērtību.

Tā kā visu nevar ne izstāstīt, ne parādīt - ceļā jādodas pašiem! Tūrisma operators Remiro Travel aicina doties ceļojumā uz Moldovu ar nosaukumu "Moldovas, Transilvānijas un Ungārijas vīna ceļi zelta atvasarā". Turpina Remiro Travel valdes locekle Rovena Jakubovska: "Aicinām doties ceļojumā, kas ir šīs sezonas jaunums – "Moldovas, Transilvānijas, Ungārijas vīna ceļi zelta atvasarā". Iepazīsim vietējās kultūras, gan apmeklējot pilis, zemnieku saimniecības, gan baudot dažnedāžadus vīnus un citus vietējos gardumus, piemēram, auna gaļas šašļiku. Pa ceļam paviesosiemies arī Ukrainā. Ceļojums notiks oktobra beigās, kad Latvijā jau ir salīdzinoši auksts, savukārt, Moldovā vēl valda patīkama atvasara."

Vairāk informācijas par ceļojumu skatiet interneta vietnē: šeit.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Muzeju nakts Liepājas reģiona TIB
Sestdien, 17. maijā, no plkst. 19 līdz 01 muzeji Liepājā vērs durvis aizraujošam vēstures un kultūras izzināšanas vakaram. | Skatīt vairāk
Galvassāpju retrīts Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Trīs dienu retrīts tā ir iespēja pacientiem ar galvassāpēm izzināt un iepazīt visaptverošu pieeju galvassāpju ārstēšanā. Būsiet gaidīti! | Skatīt vairāk
no 515 EUR
🍒airBaltic MEGA SALE izpārdošana! Latvia Tours - Berga bazārs
Izpārdošanā iekļauti visi galamērķi visa gada garumā – izmanto iespēju saplānot ceļojumus līdz pat gada beigām izdevīgāk! | Skatīt vairāk
no 33 EUR
Viesu māja “Purvmaļi” TAKA
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45419002sec.