Berlīnieši pauž sašutumu par tūristu skaļo un nekontrolējamo uzvedību

Atbildot uz iedzīvotāju sūdzībām, Berlīnes pazīstamākā ballīšu rajona birģermeistare pieprasījusi striktāku noteikumu ieviešanu attiecībā uz tūristiem.

Kolorītā Frīdrihshainas-Kreicbergas rajona, kur atrodas daži no Berlīnes visapmeklētākajiem naktsklubiem, birģermeistare Monika Hermane norādījusi, ka nepieciešams darīt galu tūristu bieži vien pārāk skaļajai un nekontrolējamai uzvedībai. Turklāt paši berlīnieši pat izteikušies, ka pilsētā nepieciešams izveidot zonas, kur aizliegts uzturēties tūristiem.

Hermane Vācijas laikrakstam "Tagesspiegel" atzinusi: "Šis rajons aizvien biežāk tiek reklamēts kā kolosālākā vieta Berlīnē, kur iespējams un arī atļauts ir itin viss. Manuprāt, daļa pilsētas viesu uzskata, ka viņi nokļuvuši kaut kādā Disnejlendā, bet paši berlīnieši ir kā masu skatu aktieri. Gandrīz visā rajonā ļaudis trokšņa dēļ naktīs nespēj iemigt."

Hermane norāda, ka, neskaitot bieži vien trakulīgu nakts uzdzīvi pilsētas ielās, vietējiem iedzīvotājiem traucē arī tūristu čemodānu riteņu klabēšana, pārvietojoties pa bruģi, tādēļ viņa vēlas ieviest noteikumus, kas trokšņa mazināšanas nolūkos kā obligātu paredzētu gumijotu riteņu izmantošanu. Tāpat esot svarīgi tūristiem pastiprināti skaidrot, ka ir aizliegts urinēt sabiedriskās vietās un izmest atkritumus uz ielas.

Kā izrādās, tūristi visvairāk nekārtību bieži pamanās sarīkot Varšavas ielas (Warschauer Straße) apkaimē, netālu no mākslinieciski saglabāta Berlīnes mūra posma, kas pazīstams kā "East Side Gallery".

Kāds komentētājs laikraksta "Tagesspiegel" interneta portālā izteicies krietni nediplomātiskāk, norādot, ka "vemjošu līksmotāju" dēļ viņš grasās pamest "skaisto Kreicbergu".

"Pilsētā ar steigu vajadzētu ieviest zonas, kur aizliegts uzturēties tūristiem," piebildis lasītājs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Jūras ērglis” TAKA
Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā. | Skatīt vairāk
Izstāde Naukšēnu Cilvēkmuzejā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 11.aprīļa līdz 24.maijam Naukšēnu Cilvēkmuzejā izstāde “Porcelāns un fajanss no Martas Alberingas kolekcijas” (no Valmieras muzeja krājuma). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.04.2025 - 26.04.2025 “Alus saknes meklējot” Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
25. aprīlī plkst. 18.00 Valmiermuižas alus darītavā ekskursija un alus meistarklase “Alus saknes meklējot” ar diplomētu alus someljē Ati Eversu. | Skatīt vairāk
40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.04.2025 - 26.04.2025 Kruīza piedzīvojums no Lisbonas līdz Ķīlei Latvia Tours
Iedomājies – Tu mosties katru rītu jaunā pilsētā, baudot neaizmirstamus skatus, svaigu jūras gaisu un visas kruīza ērtības uz greznā COSTA DIADEMA | Skatīt vairāk
no 489.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.01986289sec.