Autors: Marta Soldāne Avots: BalticTravelnews.com/Themoscowtimes.com
Desmitiem dzīvnieku, četrpadsmit lāči, lauvas, vilki, savvaļas kaķis un divas meža cūkas plūdu laikā iesprostoti būros. Dzīvnieki ir pavadījuši vairāk nekā vienu dienu esot ūdenī. Privātais zoodārzs atrodas Usurijskā, aptuveni 100 km no Vladivostokas. Zoodārza glābšanas darbos evakuētas mazāk bīstamās sugas. Tikmēr daži vilki, lapsas un kazas noslīka. Diemžēl dzīvību zaudēja arī slavenais lācis Masyanaya, kas piedalījās pilsētas svētkos dažas dienas iepriekš.
Reklāma
Dzīvnieki nav ēduši un gulējuši jau vairākas dienas, tie ir pārguruši no stresa. Glābēji sākuši atsūknēt ūdeni no zoodārza teritorijas, bet dzīvniekus no būriem izņemt nav iespējams, jo visas ieejas ir applūdušas. Plūdi sākušies lielā lietus dēļ, ko atnesis taifūns "Goni". Vairāki simti cilvēku tiek evakuēti no mājām un izsludināta trauksme. Palīdzības dienesti nodrošina iedzīvotājus ar ūdens un ēdiena rezervēm. Zoodārzā strādā daudz brīvprātīgo, kas mēģina izglābt pēc iespējas vairāk dzīvnieku.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
Brīvdienas var kļūt par īstu piedzīvojumu! Apmeklē Dienvidkurzemes tūrisma centrus, kur vari saņemt būrīti mazajam mušķērājam un zīlītēm. | Skatīt vairāk