Baltu vienības dienu Jonišķos atzīmēs ar tūrisma forumu

2022. gada 17. septembrī Jonišķos, Baltajā sinagogā notiek tūrisma forums “Baltu vienības diena” – Lietuvas un Latvijas sadarbība tūrisma jomā.

Forumā tiks nolasīti daudzi interesanti referāti, tostarp par Interreg V-A Latvijas un Lietuvas programmas pieredzi un plāniem, pētīts, kāds ir Lietuvas un Latvijas tūrists. Tāpat īpaša uzmanība tiks veltīta “Mežtakai” un “Jūrtakai” kā pārrobežu sadarbībai un kopīgu tūrisma produktu attīstības paraugam.

Plašāka informācija par forumu atrodama šeit - https://www.visitsiauliai.lt/lv/event/baltu-vienibas-diena/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Priekule svin 97. jubileju Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Nāc kopā ar ģimeni, draugiem un kaimiņiem un izbaudi svētku atmosfēru! Lai dzīvo Priekule – krāšņa, skanīga un iedvesmojoša! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.01.2025 - 10.02.2025 Vēlās brokastis Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
9. februārī plkst.10.00-16.00 Valmiermuižas alus virtuvē aicinām uz Latvijas garšu vēlajām brokastīm! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2025 - 10.02.2025 Brokastu iespējas Liepājā Liepājas reģiona TIB
Sāc dienu nesteidzīgi, baudot gardas brokastis kādā no Liepājas kafejnīcām vai restorāniem. | Skatīt vairāk
Koru koncerts “Mīlestības dziesmas” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15.februārī 17.00 Kocēnu Kultūras namā notiks koru koncerts “Mīlestības dziesmas”, kurā piedalīsies kori no Kocēniem, Strenčiem un Jelgavas. | Skatīt vairāk
5 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4774859sec.