Viļņa beidzot gatava mainīt sabiedriskā transporta biļetes

Beidzot arī Lietuvas galvaspilsēta Viļņa kļūs mūsdienīga – pilsētas dome 2023. gada septembrī nolēmusi, ka gana lietot papīra sabiedriskā transporta biļetes, un laiks ir pāriet uz elektroniskajām, vesta Lrt.lt.

Tiesa gan, papīra biļetes atcels pakāpeniski, un tas sāksies vien 2024. gada septembrī. Bet biļetes, kas iegādātas līdz tam laikam, būs derīgas līdz pat 2027. gadam.

Plānotās izmaiņas ļaus norēķināties sabiedriskajā transportā, izmantojot bezkontakta norēķinu kartes. Biļešu cenās un atlaidēs izmaiņas nav plānotas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.05.2025 - 02.06.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.80061388sec.