Lietuvas lidostas februārī apkalpo rekordaugstu pasažieru skaitu

2025. gada februārī Lietuvas lidostas apkalpojušas vairāk nekā 431 tūkstoti pasažieru, kas, salīdzinājumā ar 2024. gada februāri, ir par 16% vairāk, liecina lidostu dati.

Viļņas lidostā apkalpoti 295 tūkstoši pasažieru, kam seko Kauņas lidosta ar 106 tūkstošiem un Palanga ar 29 400 pasažieru.

Pasažieru pieaugums Kauņas un Palangas lidostās galvenokārt saistīts ar pieaugošo lidojumu piedāvājumu, ko nodrošina Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair , “SAS Scandinavian Airlines” un Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic .

Kopumā 2025. gada februārī Lietuvas lidostās apkalpoti vairāk nekā 3800 lidojumi, kas ir par 13,5% vairāk, nekā pērn februārī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.06.2025 - 05.07.2025 Izbaudi Grieķijas noslēpumus Latvia Tours
Ja sapņo par ceļojumu, kurā apvienojas vēsture, kultūra un saulaina atpūta – PELOPONESA būs īstā izvēle! | Skatīt vairāk
no 509.00 EUR
PIEEJAMAS CENAS, LABA KVALITĀTE UN ATPŪTA! Latvia Tours - Berga bazārs
Vidusjūras pērle Maljorka piedāvā neaizmirstamas brīvdienas – zeltainas pludmales, dzīvīga atmosfēra, gardas vakariņas ar jūras skatu un | Skatīt vairāk
no 729.00 EUR
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.46332216sec.