Viļņas starptautiskajā lidostā jauns pasažieru termināls

12. Oktobrī starptautiskās Viļnas lidostas vadība valsts žurnālistus iepazīstināja ar jauno pasažieru terminālu.

Tā kā Lietuva ir izteikusi vēlēšanos pievienoties Šengena valstīm, tad ir svarīgi nošķirt Šengena un ne Šengena pasažieru plūsmas. Jaunajā terminālā būs iespēja apkalpot līdz pat 3 milijonu pasažieru.

Jauno pasažieru terminālu sāka būvēt 2006. gadā maijā, un pabeidza šogad- septembra beigās.

Šobrīd noteik beidzamie darbi, tiek samontētas aparatūras. Kopējā termināla vērtība ir apmēram 100 milijonu litu.

Jaunais termināls- izvietojies trijos stāvos. Pirmajā stāvā atradīsies dažādas speciālās vienības, kā arī tranzīta pasažieru zāle.

Otrais stāvs būs izbraucošājiem pasažieriem, kur izejas tiks sadalītas Šengenas un ne Šengenas valstu pasažieriem, izejot šo zonu pasažieru nonāks atseviškās zonās, no kurām būs iespēja nokļūt uz lidmašīnu.

Trešais stāvs domāts iebraucošājiem pasažieriem. No šejienes pasažieri ar eksalatoru nonāks pirmajā stāvā, kur varēs saņemt savu bagāžu. Trešajā stāvā atradīsies arī biznesa klubs. Otrajā stāvā būs dažādi veikali, kur pasažieriem būs lielāks piedāvājums nekā līdz šim.

Plānots, kad jaunais pasažieru termināls sāks apkalpot pasažierus ar 19. oktobri.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 06.06.2025 Zilais karogs Liepājā Liepājas reģiona TIB
Zilais karogs plīvos trīs Liepājas peldvietās un Jahtu ostā. | Skatīt vairāk
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Viesnīca “Sventes muiža” TAKA
Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.94516015sec.