Notiek Valkas – Valgas dvīņu pilsētu festivāls «Skanošā Livonija»

No 6. līdz 11. jūnijam ar dvīņu pilsētu festivālu "Skanošā Livonija" norisināsies Valkas un Valgas kopīgie pilsētas svētki. Šis būs jau devītais gads, kad abas dvīņu pilsētas savu dzimšanas dienu svin kopā. Arī šogad svētku programma ir piesātināta un norisēm bagāta.

Kā ik gadu pilsētu svētku viesus priecēs tradicionālas svētku izklaides – gadatirgus, dažādas sacensības, atrakcijas un radošās darbnīcas, tautas kolektīvu koncerti, Pedeles laivu rallijs un Lielā ratu pastaiga. Taču šogad festivāla programma pirmo reizi papildināta arī ar jaunām aizraujošām izklaidēm, piemēram, velotriāla šovu, grafiti meistarklasēm un gaisa balonu lidojumiem.

Sestdienas vakarā, 7. jūnijā Valkas estrādē aicināti visi, kam tuva rokmūzika, jo tur no 19.30 spēlēs Rokskolas audzēkņi, bet no pulksten 22.00 estrādi piedārdinās rokgrupas no Igaunijas, Somijas un Latvijas, no kurām pazīstamākā – Skyforger. Turklāt ieeja koncertā ir bez maksas. Svētdien, 8. jūnijā tradicionāli būs sportiskām aktivitātēm pildīta diena. Valgā šajā dienā notiks mopēdu sacensības, šaušana ar gaisa šautenēm, velotriālašovs "Greentrials Bike Tour". Tāpat Valgā norisināsies arī Livonijas gadatirgus un Valgas apriņķa deju svētki.

Valkas – Valgas dvīņu pilsētu festivāls "Skanošā Livonija".


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas māja “Dubezers” TAKA
Atpūtas māja “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem). | Skatīt vairāk
World Expo Osakā  Estravel Latvia
Dodieties uz World Expo arī jūs un iepazīstiet Japānu! No Rīgas, ar viesnīcām Osakā un Kioto, un Nākotnes pilsētas apmeklējumu | Skatīt vairāk
no 2329 EUR
Uzņēmumi


Limbažu TIC
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.85093403sec.