Piedalies konkursā un laimē atpūtu Latgalē [3]

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv aicina lasītājus piedalīties konkursā un iesūtīt stāstus par saviem ceļojumiem uz zilo ezeru zemi Latgali. Pastāstiet par skaisto dabu, jauko viesu namu, kurā pavadījāt skaistas stundas, kādu interesantu atgadījumu, jauku pārsteigumu – pastāstiet par to, kāpēc devāties uz Latgali un ko jauku tur piedzīvojāt. Labākā stāsta autors saņems balvā dāvanu karti atpūtai viesnīcā Latgale (www.hotellatgale.lv).

Iesūtiet savu Latgales ceļojuma stāstu (ne vairāk par 3000 rakstu zīmēm) uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi LATGALES STASTU KONKURSAM līdz 23.08.2010 un laimējiet balvā dāvanu karti atpūtai viesnīcā Latgale.


Konkursa noteikumi:

1. Stāsts konkursam ir jāiesūta .doc vai .txt formātā uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi LATGALES STASTU KONKURSAM, norādot autora vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

2. Stāstus var iesūtīt līdz 23.08.2010. plkst. 23:59;

3. Stāstā attēlotajam ir jāatbilst vispārpieņemtajām morāles normām un LR likumiem;

4. Stāsts nedrīkst būt garāks par 3000 rakstu zīmēm jeb divām A4 formāta lapām;

5. Gadījumā, ja Travelnews.lv trīs dienu laikā pēc uzvarētāju noteikšanas nevar sazināties ar uzvarētāju pa norādīto tālruņa numuru uzvarētāja vainas dēļ, tiks noteikts cits uzvarētājs;

6. Stāstus, kas piedalās konkursā, vērtēs kompetenta žūrija;

7. Stāsta autors ir atbildīgs par iesūtītā stāsta autortiesībām;

8. Iesūtītajam stāstam jāatbilst konkursa tēmai – ceļojumam uz Latgali;

9. Lai saņemtu balvu, uzvarētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Travelnews.lv 08/24/2010 09:49 Travelnews.lv Latgales stāstu konkursam iesūtītie darbi ir saņemti un tiek izvērtēti. Uzvarētājs tiks pasludināts drīzumā.

2 tata 08/24/2010 09:18 Biju iesūtījusi savu stāstu līdz 03.08.2010.g.,kad pirmo reizi konkurss tika izsludināts,rezultātu nesagaidīju.Žēl,tagad jau par vēlu."Paldies" travelnews administrācijai!

3 fday 08/05/2010 14:05 pastāstītu, bet filma pēc 3 oglupīna pazuda, laikam knapais čiuls.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 14.05.2025 Atklāj Zemgales tāluma vitamīnu! Bauskas TIC
Iepazīsti Bauskas novadu no skatu torņu augstumiem! | Skatīt vairāk
Tūrisma rallijs "Madona-Gulbene" 24.05. Gulbenes novada TIC
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.04.2025 - 15.05.2025 Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē Madonas TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Estravel Latvia
,


Novatours
,


Latvia Tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45123601sec.