Daugavpils Māla mākslas centrā skatāma fotoizstāde «Par Latgali»

Daugavpils Māla mākslas centrā, 18. novembra ielā 8, ir atklāta fotoizstāde "Par Latgali". Šajā izstādē ir skatāmi lielformāta darbi par Latgali, kuri tapuši Latvijas simtgades pasākumu laikā kā izstāde "Latgales vēstījums Latvijai", un pirmo reizi tika izstādīti Rīgas Doma baznīcā. Daugavpils tautas fotostudija "Ezerzeme – F" kopā ar Latgales fotogrāfu biedrību apkopoja fotomateriālu un izdeva fotogrāmatu "Latgales ainava", kurā atspoguļota Latgales novadu ainava dažādos gadalaikos. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties šo grāmatu.

Izstādē ir apskatāmi darbi, kuru autori ir septiņi fotostudijas dalībnieki - Linards Onzuls, Svetlana Pokule, Ivars Skudra, Jurijs Buklovskis, Sergejs Sokolovs, Anatolijs Kivrins, Mārtiņš Onzuls.

Kas ir Latgales ainava? Tas ir tas, ko mēs redzam ikdienā, redzam to, kā tā mainās. Latgales ainava nav iedomājama bez ezeru zilajām acīm, miglas vāliem pļavās, krucifiksiem ceļa malās, paugurainiem tīrumiem un bērzu birzīm. Ainava atspoguļo mūsu vērtības, idejas un kultūru. Tā ir mūsu vēstures uzkrājums no pagājušiem gadu desmitiem un simtiem. Ainava slēpj sevī vietas garu – to īpašo, neatkārtojamo, kas kādu vietu padara par savējo. Fotogrāfi ir tvēruši mirkļus, kad Latgale pavasaros zied, slēpjas miglas vālos, rotājas rudens lapās vai ietinās sniega sagšās. Jums būs iespēja iepazīt šo burvīgo zemi caur fotogrāfijām.

Izstāde būs apskatāma līdz 2019. gada 10. februārim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Latvija
Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.76945019sec.