Daugavpils gatavojas vasaras sezonai un ļoti gaida tikšanos ar ceļotājiem [1]

Daugavpils gatavojas vasaras sezonai. Ja runā par jaunumiem, tad šosezon ir atvērušās kafejnīcas un restorāni - kafijas nams "What about coffee?" un kafejnīca "Kotoffski", kā arī restorāns "Odesa Mamma" (uz doto brīdi ir pauzes režīmā, bet uz vasaras periodu atsāks darbu) un ģimenes restorāns "Skovorotka", kur apmeklētāji var sātīgi paēst un iedzert kafiju.

Daugavpils aicina uz nesteidzīgām pastaigām pa Bruģu ielas promenādi, kura atrodas Daugavas labajā krastā un Stropu ezera krastā izveidoto promenādi ar asfaltēto veloceliņu. Tās ir apgaismotas arī diennakts tumšajā laikā. Stropu ezera promenādē atrodas vingrošanas laukums ar āra trenažieriem, pludmales volejbola laukums un bērnu rotaļu laukums, ģērbtuves, soliņi un auto stāvvieta, pludmales kafejnīca, kā arī tiek piedāvāts iznomāt inventāru aktīvai atpūtai. Netālu atrodas ezera pontonu konstrukcija ar 25 metrus garu atklāto baseinu (ar 4 celiņiem), lekšanas torņi un bērnu peldbaseins. Uz centrālo pludmali var nokļūt braucot ar velosipēdu pa reģionālo velomaršrutu Nr. 35 "Daugavas loki", kas visā garumā ir marķēts ar atbilstošām velozīmēm. Līdzās Stropu ezeram atrodas kempings "Chill&Grill" un piedzīvojumu parks "Daugavpils Tarzāns". Netālu atrodas arī Stropu mežs, Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase un Stropu estrāde. Turpat tiek piedāvāta elektroskūteru noma, elektro velosipēdu un gokartu noma "e-bike".

Aktīvās atpūtas piekritējiem ir iespēja vizināties ar tricikliem, crazy cart mašīnām un giroskūteriem izklaides centrā "Elektri", kas atrodas tirdzniecības un izklaides centrā "Ditton nams" otrajā stāvā.

Izbraucieniem pa pilsētu viesnīcas "Park Hotel Latgola" recepcijā var iznomāt elektroskūterus un elektrovelosipēdus.

Mākslas mīļotajiem būs iespēja Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) apskatīties mākslinieka Vasilija Mališčica skulptūru un gleznu izstādi. Daugavpils sinagogā un muzejā "Ebreji Daugavpilī un Latgalē", varēs apskatīties izstādi "Daugavpils ebreju draudze un kopiena". Tur būs  skatāmas 40 vēsturiskas  fotogrāfijas. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs plāno atklāt jauno izstāžu sezonu, kur būs skatāmi jauni mākslas darbi. Protams visi tūrisma objekti gatavojas un gaida vasaras sezonu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ja 05/14/2020 14:53 Uz visu Daugavpili 4 kafejnīcas?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 24.05.2025 Ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini! Madonas TIC
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums! | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.88058114sec.