Daugavpilī notiks Torstena Rīmana koncerts

Torstena Rīmana koncerts notiks 17.11.2010 plkst. 15:00 - 16:30 Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes kamerzālē, Saules iela 1/3, ieeja brīva.

«Laime esi tu, iegaumē to.
Ja tik to vēlies, piepildīsies katrs brīnums.
Laime ir TAGAD! Laime ir ŠEIT!
Viss, viss ir tevī.»

Rīmana balss dzied, čukst un kliedz viņa klausītājiem tieši dvēselē. Uz skatuves, mūziķim nepārtraukti mijot klavieru, akordeona un ģitāras spēli, tiek radīta tā nevaldāmā enerģija, ko izstaro arī visas viņa dziesmas. Rīmans vienlīdz meistarīgi pārvalda gan balādes žanru, gan salsu, tango un rokenrolu.
Gētes institūta uzdevumā Torstens Rīmans ir apceļojis jau Alžīriju, Baltkrieviju, Bosniju, Igauniju, Kazahstānu, Kirgizstānu, Horvātiju, Latviju, Lietuvu, Čehiju un Ungāriju.
1964. gadā dzimušais mākslinieks jau 20 gadus darbojas kā brīvais mūziķis, tekstu autors, komponists, aktieris un estrādes mākslinieks. 1996. gadā Torstens Rīmans saņēma Vācijas mūzikas apvienības apbalvojumu kā «Bester Songwriter» un ir ieguvis 2. vietu VFR šansonu konkursā «Zarah 2001».
«Rīmans savaldzina publiku ar savu kaislību, iegūst publikas simpātijas, nedziedot pēc tās stabules. Ar mīlestību un izjusti viņš attēlo savu dziesmu situācijas un cilvēkus, neieaijājot savus klausītājus.»

Ļaujieties arī Jūs šī dziesmu poēta valdzinājumam!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Latvija
Saulgriežu STIRNU BUKS Tukuma TIC
Abavas senlejas dabas parkā, sprigani un lecīgi kopā izbaudītu šī gada visgarāko dienu, bet novakarē kopīgu veiktu Uguns aizdegšanas rituālu. | Skatīt vairāk
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Daugavkrasti
,


Krāslavas TIC
,


Rēzeknes pilsētas TIC
,


Daugavpils TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3753829sec.