Valmieras novads: Aicina uz sarunu vakaru «Naktslampiņa»

Valmieras dzimšanas dienas svētki ir ikgadējs notikums, kurā tiek atzīmēta pilsētas vēsture, kultūra un kopiena. Šogad, svinot Valmieras 741. dzimšanas dienu, svētkiem pievienota jauna šķautne, kur starp kultūras, mākslas un izklaides pasākumiem pirmo reizi ikviens aicināts uz sarunu vakaru “Naktslampiņa” par demokrātiskām tēmām Valmiermuižas parkā 25. jūlijā plkst. 19.00, vakaru noslēdzot ar latviešu spēlfilmu “Mana brīvība”.

Jēgpilnas sarunas, saturīga domu apmaiņu un diskusijas par sabiedriski aktuāliem jautājumiem rosina sabiedrības iesaistīšanos mums visiem svarīgos procesos, un tas ir jāsvin! Valmieras svētku viesi aicināti baudīt Valmiermuižas parka laisko atmosfēru, klausīties un piedalīties sarunās par sieviešu lomu politikā, sabiedrībā un vakara noslēgumā - plkst. 22.00 - baudīt filmu “Mana brīvība”.

Sarunu tēmas:

•    mūsdienu sievietes balanss starp karjeru, darbu un privāto dzīvi;

•    sieviešu aktīva iesaiste sabiedriskajā dzīvē un politikā mūsdienās, ietekmējot nākamās paaudzes sieviešu lomas un tiesības;

•    sievietes lomas attēlojums mūsdienu sabiedrībā filmā “Mana brīvība”.

Sarunās piedalīsies Dace Melbārde, Eiropas parlamenta deputāte (2019-2024); Dana Narvaiša, izglītības uzņēmuma “Lielvārds” kompetences centra vadītāja, Cēsu jaunās pamatskolas dibinātāja; Evita Ašeradena, Valmieras Drāmas teātra direktore, dramaturģe; Patricija Siliņa, Valmieras novada fonda vadītāja; Valdis Melderis, TV un radio raidījumu vadītājs, un Ilze Kunga-Melgaile, filmas “Mana brīvība” režisore.

Aizsākot un ieviešot sarunu tradīcijas arī Valmieras novadā, diskutējot par sabiedrībai svarīgiem jautājumiem, Valmieras novadnieki - Strenču pilsētas bibliotēka, Valmiermuižas kultūras biedrība un Valmieras novada fonds - pirmo reizi rīko demokrātisku sarunu vakaru Valmieras svētku ieskaņā. Par pasākuma norisi sakām paldies Latvijas pilsoniskajai aliansei, Latvijas Republikas Kultūras ministrijai un Sabiedrības integrācijas fondam. Sarunu vakars rosinās dialogu ar sadarbību, aktualizējot demokrātijas un Eiropas Savienības vērtības, Latvijas piederību Eiropas kopienai un Latvijas dalības Eiropas Savienībā 20. gadadienas nozīmību.

Aicinām ieplānot 25.jūlija pievakari un baudīt vakara noskaņu Valmiermuižas parkā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.05.2025 - 06.06.2025  Vilkaču maratons 2025 Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums. | Skatīt vairāk
Latvija
"Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.05.2025 - 07.06.2025 Jauni audio gida stāsti Madonas novadā Madonas TIC
Jau esošajam audio gidu tīklam - Ērgļi, R. Blaumaņa muzejs "Braki", Ziestu kalns, Gaiziņkalns un Madona, ir pienākuši klāt vēl divi audio stāsti. | Skatīt vairāk
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39447999sec.