Ceļotājus aicina uz pasākumu «Pēdo un nūjo pa Valdemārpil'!»

2020. gada 5. jūlijā plkst. 10.00 norisināsies ceturtais tūrisma akcijas "Pēdo un Pedāļo" Talsu novadā pasākums – "Pēdo un nūjo pa Valdemārpil'!", kura laikā ceļotāji izkustēsies un apskatīs Valdemārpili.

Aptuvenais maršruta garums 7 kilometri. Tiks izstaigātas mazās un lielās Valdemārpils ielas, palūkosimies uz pilsētu no neikdienišķa rakursa.

Ikviens dalībnieks varēs iejusties muižkunga, kučiera vai karietes tēlā. Varēs baudīt līdzpaņemtos našķus un, protams, veldzēties Sasmakas ezera ūdeņos!

Būs iespēja iegādāties arī mazpulcēnu sarūpētos gardumus!

Nūjotājiem ierašanās ar savām nūjām. Organizatori aicina ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, ņemt līdzi ūdeni pietiekamā daudzumā.

Dalība – bez maksas.

Plašāka informācija visittalsi.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 24.05.2025 Ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini! Madonas TIC
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 26.05.2025 Auto orientēšanās sacensības ”Prieka tūre" Balvu TIC
31.maijā Ziemeļlatgalē - Balvu novadā norisināsies tradicionālās auto orientēšanās sacensības dāmām ”Prieka tūre”. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk
Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ" Madonas TIC
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.09306097sec.