Jūlija beigās Saulkrastos norisināsies tradicionālais šlāgermūzikas festivāls

Nākamsestdien, 29. jūlijā, Saulkrastu estrādē norisināsies par labu tradīciju kļuvušais "Saulkrastu šlāgermūzikas festivāls", informē pasākuma organizatori. Sākums – plkst.19.

Šogad festivālā piedalīsies populārās grupas "Klaidonis", "Dakota", "Apvedceļš". "Tequila Band", "Zeļļi" un "Linga",  savukārt pēc koncerta notiks balle, kurā par klausītāju labsajūtu un mūziku gādās DJ Roberts Lejasmeijers. Festivālu vadība uzticēta Latvijas Radio ētera personībai Elvim Jansonam.

"Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pa dienu izstaigājot vienu no Saulkrastu populārākajiem tūrisma objektiem – Balto kāpu, bet pēc tam – noklausoties  teicamu koncertu un izdejojoties ballē.," aicina festivāla rīkotāji.

Biļetes uz festivālu var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā, kā arī Saulkrastu sporta centrā un kultūras namā "Zvejniekciems". Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 7 EUR, festivāla dienā – 10 EUR.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 13.05.2025 Īpašs viesnīcu piedāvājums Latvijas faniem voco Stockholm Kista
Sarauj Latvija! Īpašs izmitināšanas piedāvājums Pasaules čempionātam hokejā Stokholmā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.05.2025 - 17.05.2025 Work and Travel Nikos Travel
Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir | Skatīt vairāk
Viesu māja “Dzintari” TAKA
Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus. | Skatīt vairāk
Viesu māja "Rozes" TAKA
Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30567598sec.