Zivju pārstrādes uzņēmums AS «Brīvais vilnis» visu trīs Baltijas valstu iedzīvotājiem piedāvā iepirkties e-veikalā

Ir pabeigta interneta veikala e-brivaisvilnis.lv testēšana, līdz ar to “Brīvais vilnis” produktus tiešsaistē tagad var iegādāties pircēji no visām Baltijas valstīm.

Ērtā navigācija un vienkāršā preču pasūtīšanas sistēma nodrošina operatīvu pirkuma veikšanu par rūpnīcas cenām. E-veikalā var iegādāties arī tos “Brīvais vilnis” produktu veidus, kuri nav nopērkami Baltijas valstu lielveikalos.

Termiski sterilizētos zivju konservus ilgstoši (parasti ilgāk kā divus gadus) drīkst uzglabāt temperatūrā no 5-25°C . Ārējās vides temperatūrai būtiski pārsniedzot +25°C vai būtiski samazinoties zem 0°C, glabāšanas temperatūras izmaiņu rezultātā var mainīties produkta garšas īpašības. Tāpēc situācijās, kad ir auksts vai karsts, pircējam preces izņemšana no pakomāta jāveic 24 stundu laikā no viņam izsūtītā sūtījuma piegādes paziņojuma brīža.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
“Labvēlīgais Tips” Strenčos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas 28. Gaujas plostnieku svētkus ieskandinās grupa LABVĒLĪGAIS TIPS. | Skatīt vairāk
no 10 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 13.05.2025 Īpašs viesnīcu piedāvājums Latvijas faniem voco Stockholm Kista
Sarauj Latvija! Īpašs izmitināšanas piedāvājums Pasaules čempionātam hokejā Stokholmā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.04.2025 - 10.05.2025 Notiks sezonas noslēguma koncerts Liepājas reģiona TIB
10. maijā koncertzālē “Lielais dzintars” notiks Liepājas Simfoniskā orķestra 144. sezonas noslēguma koncerts. | Skatīt vairāk
Omāna,cena no 959 eur !!! Itaka Latvia
Omānas Sultonāts, kas pazīstams kā Arābijas pērle. | Skatīt vairāk
no 959 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.50929713sec.