Kosmētikas un parfimērijas veikali nosaka 5 iecienītākās sieviešu smaržas

Vācijas žurnāls «Stern» ir publicējis sieviešu klasisku smaržu sarakstu, kuras ir iecienījušas dāmas. Ar smaržām ir iespējams akcentēt personisko stilu un atšķirties. Smaržas ietekmē cilvēka pašapziņu un arī atgādina vietas, situācijas un noskaņojumu.

  • «Chloé» no Chloé (kopš 2008.gada)
  • «La vie est belle» no Lancôme (kopš 2012.gada)
  • «Coco Mademoiselle» no Chanel (kopš 2001.gada)
  • «Black Opium» no Yves Saint Laurent (kopš 1977.gada)
  • «Daisy» no Marc Jacobs (kopš 2007.gada)
2018.gadā Vācijas kosmētikas un parfimērijas veikalu tīklā «Douglas» visvairāk pārdeva «La vie est belle» (Lancôme), «Coco Mademoiselle» (Chanel) un «Alien» (Thierry Mugler).

Redakcijas ieteikums: pircējiem ir jāatceras, ka vidēji cilvēks veikalā var atcerēties tikai 3 smaržu variantus, tāpēc veikala pārdevējai iesakiet piedāvāt tikai trīs smaržas. Jāatceras, ka vienas un tās pašas smaržas diviem cilvēkiem var dažādi smaržot, jo katram ir sava ādas specifika. 
Labas un kvalitatīvas smaržas darbojas apmēram 4 stundas, bet lai labāk tās iedarbotos, tad smaržām ir jānokļūst uz ķermeņa daļām, kur vistuvāk ādai ir artērijas asisnsvadi, jo tur ir vissiltākā āda. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ielūdz jaunais mūziķis Mariuss Grencis Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas | Skatīt vairāk
no 8 EUR
Kalkūnes muižas pils TAKA
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska. | Skatīt vairāk
Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.22932005sec.