Pētījums: vieta kājām vadošo lidsabiedrību aviolaineru salonos

Ikviens tūrists, kam bieži nākas ceļot lidmašīnā, saprot, ka katrs papildus centimetrs starp sēdvietām ekonomiskās klases salonā sniedz būtisku komforta līmeņa pieaugumu.

Plānojot jūsu nākamo ceļojumu, iespējams, noderēs nesen veikta, īpaši plaša pētījuma rezultāti, kas skaitļos atspoguļo nozīmīgu sagaidāmā komforta līmeņa daļu pasaules pazīstamāko aviokompāniju gaisa kuģos.

Paredzami, taču sēdvietu platuma saraksta noslēdzošajā pozīcijā ierindojusies zemo cenu lidsabiedrība Ryanair ar tikai 40 centimetriem.

Ceļojumu žurnāla Business Traveller un interneta vietnes Seatplans.com apkopotajā sarakstā, kurā iekļautas 32 pasaules vadošās aviokompānijas, Ryanair konkurente easyJet var lepoties ar sesto vietu un 44,5 centimetru platām sēdvietām.

Vērtējot vietu kājām, kas definēta kā attālums starp vienas sēdvietas aizmuguri un otras priekšpusi, abas lidsabiedrības "mainījās lomām" – easyJet gaisa kuģu saloni ar gandrīz 74 centimetriem ir otrie saspiestākie, kamēr Ryanair ierindojās 24. pozīcijā ar nedaudz vairāk kā 76 centimetriem starp sēdvietām.

Honkongas lidsabiedrība Cathay Pacific un Singapore Airlines uzrādījušas visaugstāko sniegumu attiecībā uz vietu kājām – vairāk nekā 81 centimetrs. Toties AAE aviokompānijas Emirates lidmašīnu salonos atrodamas visplatākās sēdvietas, kuru izmēri variē no 45,5 – 52 centimetriem.

Aviokompāniju salīdzinājums: visvairāk vietas kājām

1. Cathay Pacific, 81,28 cm

2. (1.) Singapore Airlines, 81,28 cm

3. ANA, 78,74 cm – 96,52 cm 

4. Korean Air, 78,74 cm – 88,9 cm

5. (4.) Etihad, 78,74 cm – 88,9 cm

Aviokompāniju salīdzinājums: vismazāk vietas kājām

32. Iberia, 71,12 cm – 81,28 cm

31. easyJet, 73,66 cm

30. Air Berlin, 73,66 cm – 76,2 cm

29. (28.) Air France, 73,66 cm - 81,28 cm

28. TAM, 73,66 cm - 81,28 cm

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14070415sec.