Sākusies reģistrācija Kuldīgas velobraucienam

09.04.2010 sākusies reģistrācija Latvijā lielākajam nekomerciālajam velobraucienam „Velodiena Kuldīgā”, kas notiks šā gada 22.maijā.

Reģistrēties iespējams interneta mājas lapā http://velo.kuldiga.lv/. Reģistrēties var gan dienas, gan nakts braucienam.

22.maijā Kuldīgā jau trešo reizi akcijas „Eiropa. Holande. Kuldīga. Domā zaļi!” laikā notiks velodiena, kuras mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu Latvijā.

Piedalīties pasākumā tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, īpaši ģimenes ar bērniem.

Velodienu organizē Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecība Latvijā, Nīderlandes vēstniecība Latvijā, Kuldīgas novada Dome un SIA „Velokurjers”. Pasākumu atbalsta Zviedrijas vēstniecība Latvijā.

Velodienai Kuldīgā izvēlēti trīs garumu maršruti – Pelču, Snēpeles un Vilgāles virzienā. Maršrutu garums ir no 15-45 kilometriem ar pieturas punktiem Kuldīgas un tās apkārtnes skaistākajās vietās. Dalībnieku reģistrācija pasākuma dienā sāksies plkst.9.30 Kuldīgas Rātslaukumā. Plkst.11.00 velodiena tiks atklāta ar pasākumu atbalstītāju uzrunām. Brauciens notiks no plkst.11.30 līdz plkst.16.00. Šogad ikviens pasākuma dalībnieks aicināts piedalīties unikālā aktivitātē, uzstādot Baltijas rekordu „Lielākais velosipēdu zvaniņu koris”. Visas pasākuma dienas laikā Kuldīgas vecpilsētā notiks dažādi kultūras un atpūtas pasākumi.

Jau otro gadu interesentiem tiek piedāvāts arī atraktīvs nakts velobrauciens pa Kuldīgas apkārtni. Nakts velobrauciens sāksies plkst.23.00 Rātslaukumā.

Pērn Kuldīgā šajā akcijā piedalījās vairāk nekā 800 zaļi domājošu cilvēku, viņu vidū bija arī ministri, ārvalstu vēstnieki, pašvaldību vadītāji, sportisti un uzņēmēji. Šogad plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 1000 dalībnieku. Par „Velodienas Kuldīgā” vēstnieku izraudzīts žurnālists Sandijs Semjonovs.

Pirmie 800 velobrauciena dalībnieki, kas būs pasākuma mājas lapā iepriekš reģistrējušies braucienam, saņems velodienas krekliņu un maršruta aprakstu. Bērni līdz 12 gadu vecumam braucienā var piedalīties tikai ar ķiverēm un vecāku pavadībā. Tāpat par riteņbraucēju drošību rūpēsies kārtībsargi.

Sekojiet informācijai internetā http://velo.kuldiga.lv/ un http://www.visit.kuldiga.lv/ , kā arī Twitter: visitkuldiga.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu māja “Vīrogna” TAKA
Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas. | Skatīt vairāk
Programma "Vesela mugura"  Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Tiem, kuri vēlas parūpēties par muguras veselību, arī sēdoša vai fiziski smaga darba darītājiem. Programma 7 dienām/6 naktīm. | Skatīt vairāk
no 440 EUR
Viesu māja "Manturi" TAKA
Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.04.2025 - 22.04.2025 Uz pavasara ziedu pasauli Pakrojā Nikos Travel
Tuvojas pavasaris ar krāšņām krāsām. Laiks doties ekskursijā uz Pakroju, kur krāšņi jo krāšņi zied narcises un tulpes... Pa ceļam ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR
Uzņēmumi


Dobeles novada TIC
,


Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
,


Jaunmoku pils
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.16943312sec.