Ieteikumi, kā izturēt lielu karstumu un tveici

Viens no svarīgākajiem ieteikumiem, kā izturēt ļoti lielu karstumu, ir dzert daudz ūdens. Svarīgi gan atcerēties, ka nevajag uzreiz izdzert lielu daudzumu ūdens, bet gan ik pa laikam iedzert mazu malciņu šķidruma. Ja tiek lietots minerālūdens, jāuzmanās, lai tajā nav pārāk daudz sāls - ūdens ar paaugstinātu nātrija daudzumu var izraisīt asinsspiediena paaugstināšanos. Alternatīva ūdenim ir tēja.

Īpaši daudz ūdens jādzer cilvēkiem, kam ir nestabils asinsrites ritms, problēmas ar sirdi un augstu asinsspiedienu, un vecākiem cilvēkiem, jo viņiem ir īpaši grūti izturēt tveici. Karstums var izraisīt asinsspiediena svārstības un asinsrites problēmas. Dzērieniem jābūt labi atdzesētiem, bet ne ledusaukstiem. Cilvēkiem, kam ir problēmas paciest tveici, tiek ieteikts karstumā nedoties ārpus mājas vai arī uzturēties tumšās, vēsās telpās.

Lielā karstumā nevienam nav ieteicams ēst ļoti asus ēdienus, jo tie izraisa papildus svīšanu un ķermenis vēl vairāk zaudē šķidrumu. Maziem bērniem un vecākiem cilvēkiem šāda situācija var izvērsties kritiska.

Lai naktī varētu pilnvērtīgi atpūsties, jau pa dienu jāpievērš uzmanība tam, ka guļamistabā neiekļūst karstums - jātur ciet aizkari, žalūzijas un logi. Vēdināt istabu ieteicams tikai īsi pirms gulētiešanas. Labam miegam palīdz arī vēsa duša pirms gulētiešanas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 20.06.2025 CENU BUMS ANTALJA! ⛱ Tez Tour Latvia
Rezervēšana no 04.06.2025. līdz 20.06.2025. noteiktām viesnīcām - ar ierašanos līdz pat Vasaras sezonas beigām. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Dome Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Riga Islande Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.09396005sec.