Notiek «Stipro skrējiens Cinevillā 2011»

Jau 4.maijā kinopilsētā Cinevilla notiks tradicionālais masu ekstrēmais izturības skrējiens "Stipro skrējiens Cinevillā 2011". Šogad tas solās būt vēl ekstrēmāks un izaicinošāks kā iepriekšējie!


Pēdējie jaunumi par "Stipro skrējiens Cinevillā 2011":

Šajās dienā tika saņemts 1000.pieteikums. Tas izrādījās 23 gadus vecais RTU students Jānis Naglis, kas trasē dosies ar videokameru pie ķiveres. Pašlaik jau pieteikušies 530 skrējēju "Betsafe vīriešu skrējienam", vairāk kā 152 dāmu "Mammadaba sieviešu skrējienam" un gandrīz 126 komandu "StoraEnso komandu skrējienam". Distancē un šķēršļu izvietojumā un daudzumā nebūs atšķirības starp skrējieniem, vienīgi sievietes startēs pirmās un vīrieši, startējot vēlāk, varēs palīdzēt pārvarēt radušās grūtības lēnāk skrienošajām dāmām.


4.maijā visiem Stipro skrējiena līdzjutējiem būs plaša programma - ģimenēm ar mazākiem bērniem bezmaksas "Mazā stiprinieka" atrakcijas, nomājamie gokartu izbraucieni pa Cinevillu, Latvijas Mūzikas kanāla ballīte, NBS militārās tehnikas demonstrējumi, papildus ēdināšanas pakalpojumi, amatnieku tirdziņš, speciāli konkursi līdzjutējiem, kā arī iespējas skatīties Latvijas hokeja izlases spēli uz lielajiem ekrāniem. Kā ierasts, varēs apskatīt Cinevillas dekorācijas un objektus, filmēties specefektu paviljonā. Protams, galvenais - atbalstīt savējos!


Atgādinām, ka 4.maijā visiem skrējiena dalībniekiem ieeja kinopilsētā bez maksas, tomēr visiem līdzjutējiem ir jāmaksā parastā ieejas maksa 2 LVL. Speciāli iekārtotās autostāvietas - visiem bez maksas.

 

Aicinām masu mediju pārstāvjus reģistrēties pie organizatoriem biedrības birojā "Par stipru Latviju", lai izmantotu organizatoru sniegtās priekšrocības: bezmaksas ieeju kinopilsētā Cinevilla, bezmaksas braucienu vilcienā Rīga-Tukums 9.20 un Tukums-Rīga 17.48, kā arī bezmaksas autobuss no Tukuma stacijas uz Cinevillu. Tāpat tikai reģistrēti fotožurnālisti varēs izvietoties speciālajos fototorņos trasē. Reģistrēšanās pa tālr. 67274488 vai e-pastu [email protected].


"Stipro skrējienu Cinevilla 2011" atbalsta Latvijas Dzelceļa Ritošā Sastāva serviss, StoraEnso, Betsafe, MammaDaba, VivaSport, Sportland, Torley, Paulig, 1188, www.apollo.lv, LNT un Radio SWH.

Tiekamies 4.maijā "Stipro skrējienā Cinevillā 2011"!


Par stipru Latviju!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk
Latvija
Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā" Bauskas TIC
Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 14.06.2025 Viduslaiku svētki Bauskas pilī! Bauskas TIC
Divu dienu garumā – 14. un 15. jūnijā – Bauskas pilī norisināsies Viduslaiku svētki, kuros būs iespējams izjust īstu viduslaiku atmosfēru. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52161288sec.