Ar viagru cīnās pret ādas vēzi

Potences līdzekļa Viagra sastāvā iekļautā darbīgā viela sildenafils izrādījies ļoti potents, ar humora pieskaņu ziņo Vācijas preses aģentūra dpi. Izrādās, tas ievērojami pagarinājis ar vēzi slimu laboratorijas peļu dzīves ilgumu.

Ar vēzi slimām pelēm, kas kopā ar dzeramo ūdeni septiņas nedēļas saņēmušas viagras sastāvā esošo sildenafilu, dzīves ilgums palielinājies vairāk nekā divas reizes, salīdzinot ar kontrolgrupu, kas preparātu nesaņēma. To pierādījuši Vācijas Vēža izpētes centra (Deutsches Krebsforschungszentrum, DKFZ) speciālisti Heidelbergas Universitātē.

Daudzi vēža paveidi izraisa hroniskus iekaisumus, kas neļauj imūnsistēmai efektīvi cīnīties ar pašu vēzi. Ar ādas vēzi slimajām laboratorijas pelēm viagra neitralizēja iekaisuma procesus un paaugstināja imūnsistēmas aktivitāti.

DKFZ imunologs Viktors Umanskis (Viktor Umansky) ziņu aģentūrai pastāstīja, ka ādas vēža klīniskā gaita pelēm un cilvēkiem norit ļoti līdzīgi. Tāpēc ļoti iespējams, ka viagras darbīgā viela varētu pozitīvi ietekmēt arī cilvēka imūnsistēmas spēju pretoties vēža attīstībai. Lai to noskaidrotu, gan būs nepieciešami tālāki pētījumi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Saliedēšanās Sensorium Neredzamā Pasaule
Team building pieredze kādas nav nekur citur! Muzejs tumsā, inovatīva pasākumu vieta. Dažādi izaicinājumi pilnīgā tumsā kas veido uzticēšanos. | Skatīt vairāk
Kempings "Krasti" TAKA
Kempings “Krasti” atrodas pie Slutišķiem, dabas parkā Daugavas loki, ļoti skaistā vietā Daugavas krastā Daugavsargu lokā. | Skatīt vairāk
Mozuo tradiceju škola mozajim - Leldīnis Krāslavas TIC
20. aprīlī plkst. 15.00 aicinām uz kopīgu Lieldienu svinēšanu un ceturto “Mazās tradīciju skolas” tikšanos! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.04.2025 - 13.04.2025 Lido grezni ar airBaltic Business Latvia Tours
Biļetes ar 33% atlaidi – no 159 €, un baudi greznu ceļojumu ar ātro drošības kontroli, biznesa zāli, ērtām sēdvietām, izsmalcinātu maltīti un | Skatīt vairāk
no 159.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.55439615sec.