Notiks «Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionāts 2012»

Pāvilostas Pilsētas svētku laikā, kas norisināsies š.g. 19. maijā, tiks atklāts „Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionāts 2012”.

„Latvijas Spēka atlētu federācija” sadarbībā ar sporta biedrību „Par Stipru Latviju” rīko ikgadējo „Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionātu 2012”. Šogad dalībnieku skaits ir lielāks nekā citus gadus un spēkiem mēroties nāksies 18 spēcīgākajiem Latvijas vīriem.

Čempionātā dalību apstiprinājis 2011. gada Latvijas spēkavīru čempions - Preiļu bieds - Artis Plivda. Talsu novadu pārstāvēs pagājušā gada sudraba medaļas ieguvējs Dainis Zāģeris, piedalīsies arī spēcīgais Mareks Leitis un pagājušās sezonas spēkavīru uzlecošā zvaigzne Didzis Zariņš. Čempionāta posmos piedalīsies arī brāļi Kazeļņiki. Agris Kazeļņiks startēs posmos, kuri nebūs vienā laikā ar starptautiskajām spēkavīru sacensībām, bet Ivars vīriem pievienosies jūnijā.

Diemžēl šogad čempionātā neredzēsim skatītāju tik iemīļoto Māri Rozentālu, jo viņš nolēmis atpūsties, betpiedalīsies kā tiesnesis. Māra trenētos jaunos spēkavīrus - Oskaru Martužānu, EdgaruAndersonu, Jāni Šleckus un Aivaru Šmauksteli- redzēsim startējam nu jau elites grupā, kuri noteikti sastādīs spēcīgu konkurenci jau pieredzējušajiem spēkavīriem, kā to pagājušajā gadā pierādīja Didzis Zariņš.

Par prieku skatītājiem un pārsteigumu dalībniekiem, šogad organizatori ir parūpējušies arī par jauniem pārbaudījumiem. Interesanti būs noskaidrot, kuram spēkavīram labāk padosies NISSAN JUKE celšana, nešana un turēšana. Latvijas spēkavīru auto NISSAN JUKE, kuru piedāvā Nissan oficiālais pārstāvis Latvijā- NORDE, sver aptuveni 1250 kg. Vēl viens no jaunumiem šī gada čempionātā ir vēl nebijis vingrinājums - sešu akmeņu celšana, kur smagākais sver 200 kg.

Šogad spēkavīru čempionātu varēs redzēt ne tikai klātienē dažādās Latvijas pilsētās, bet arī jaunā TV formātā kanālā LTV7.

Visi tiek laipni aicināti apmeklēt „Siltums Jums Latvijas Spēkavīru čempionātu 2012”, kas šogad notiks Pāvilostā, Kandavā, Smiltenē, Jēkabpilī, Rojā, Līvānos, Ērgļos, Ventspilī un Koknesē.

Vairāk informācijas par čempionāta norises vietām, laiku un dalībniekiem http://www.parstipru.lv/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.04.2025 - 10.04.2025 Leonardo da Vinči mašīnas Motormuzejā Motormuzejs
Rīgas Motormuzejā līdz 1. jūnijam ir apskatāma starptautiskā ceļojošā izstāde "Leonardo da Vinči mašīnas", kurā varēs iepazīt desmitiem | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.04.2025 - 12.04.2025 20.aprīlī - Lieldienu brančs Nurmuižā!  Nurmuižas pils
Gaidīsim Jūs 20.aprīlī Nurmuižas pils kompleksā, lai kopīgi svinētu Lieldienas un nobaudītu gardu Lieldienu branču no īpašās A la Carte | Skatīt vairāk
2 nakšu atpūta Jūrmalā Estravel Latvia
Darba dienu piedāvājumi pāriem un ģimenēm // Baltic Beach Hotel & SPA // līdz 30.05. | Skatīt vairāk
no 180 EUR
Aktualitātes nedēļas nogalē Tukuma TIC
Pavasaris atnes ne tikai siltākus laikapstākļus, bet arī daudzveidīgus un aizraujošus kultūras pasākumus Tukuma novadā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.69918609sec.