TŪRISMA BIZNESS | Bizness

ECOLINES un Mogotel restartē tūrismu Baltijas valstīs

Restartējot tūrismu starp Baltijas valstīm ECOLINES sadarbībā ar Mogotel viesnīcu tīklu ir sagatavojuši piedāvājumu, kas domāts, lai atjaunotu interesi par ceļojumiem vasaras periodā.

"Pašlaik, kad intrese par ceļojumiem vēl nav atgriezusies normālā līmenī, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem ir īpaši svarīgi veidot produktus, kas ir, gan izdevīgi patērētājiem, gan atbilst pašreizējām drošības un higiēnas prasībām", norāda ECOLINES uzņēmuma vadītājs Andris Podgornijs.

Uzsākot reisus starp Baltijas valstu galvaspilsētām ECOLINES sadarbībā ar viesnīcu tīkliem Rixwell Hotels un Wellton Hotels saviem klientiem piedāvā - atlaidi numuram -20%

Rezervējot biļeti ECOLINES mājas lapā tiks piešķirts promo kods, kas tiks uzrādīts uz autobusa biļetes ar kuru veicot rezervāciju Wellton Riverside SPA Hotel mājas lapā www.wellton.com un Rixwell Terrace Design Hotel mājas lapā www.rixwell.com, klienti varēs saņemt norunāto atlaidi.

Piedāvājums rezervācijām būs spēkā līdz 15.06.2020, bet izmantot piedāvājumu varēs līdz 2020 gada 30.augustem

Jau iepriekš ziņots, ka ECOLINES  atsāk starptautisko autobusu satiksmi starp Baltijas valstu galvaspilsētām 2020. gada 29. maijā un rūpējoties par pasažieru drošību piedāvā klientiem DIVAS SĒDVIETAS PAR VIENU CENU! Iegādājoties vienu biļeti ECOLINES garantē, ka blakus vieta paliek tukša, vai arī tajā drīkst sēdēt biļešu īpašnieka uzaicinātā persona. Biļešu cenas par divām vietām ir sākot no 13 Eiro.  

Biļetes uz reisiem no 29. maija jau ir pieejamas interneta tirdzniecībai vietnē ecolines.net

ECOLINES ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, šobrīd vadošais starptautisko pasažieru pārvadājumu sniedzējs kā Latvijā tā Baltijā. Uzņēmums piedāvā Baltijā visplašāko maršrutu tīklu uz vairāk kā 21 valsti un 205 pilsētām Baltijā, Eiropā, kā arī Krievijā un bijušajās NVS valstīs.

Mogotel ir vadošais viesnīcu operators Baltijas valstīs un tam ir 18 gadu pieredze viesnīcu biznesā. Šī viesnīcu operatora vidējās un augstas klases viesnīcas - Wellton Hotels un Rixwell Hotels, kā arī vidējās klases viesnīcas Rija Hotels un Ibis Styles piedāvā kopumā vairāk nekā 1660 numurus un rada vairāk nekā 650 darba vietas dažādu kvalifikāciju darbiniekiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Muzikāls vakars ar Lauri Valteru Tukuma TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars. | Skatīt vairāk
Latvija
 Vilkaču maratons 2025 Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums. | Skatīt vairāk
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR
 "Skolas somas" piedāvājums Preiļu novadā  Preiļu novada TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.24809289sec.