TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Rīgas satiksmei un zoodārzam kompensēs ārkārtas situācijas laikā radītos zaudējumus

Rīgas domes pagaidu administrācija piektdien, 19. jūnijā, nolēma no rezerves fonda piešķirt līdzekļus pašvaldības uzņēmumiem “Rīgas satiksme” un “Rīgas nacionālais zooloģiskais dārzs” zaudējumu kompensēšanai, kas radušies Covid-19 radītās ārkārtas situācijas laikā.

“Rīgas satiksmei” ārkārtas situācijas laikā būtiski samazinājās ieņēmumi no biļešu pārdošanas, jo pasažieru plūsma ierobežojumu dēļ nokritās par 75%, tāpat būtiski samazinājās ieņēmumi no autostāvvietu pakalpojumiem. Papildu izmaksas radīja arī nepieciešamība dezinficēt transportlīdzekļus un nodrošināt transportu repatriācijas reisu pasažieriem. Lai kompensētu uzņēmuma zaudējumus no 13. marta līdz 30. aprīlim, tika piešķirti 2,3 miljoni eiro.

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ārkārtas situācijas laikā bija pilnībā slēgts divus mēnešus, līdz ar to nebija ieņēmumu no ieejas biļešu pārdošanas, bet uzturēšanas izmaksas saglabājās. Negūto ieņēmumu kompensēšanai Rīgas domes pagaidu administrācija nolēma piešķirt 420 000 eiro.

Rīgas domes pagaidu administrācija arī nolēma  Labklājības departamentam un sociālās aprūpes iestādēm kompensēt dezinfekcijas līdzekļu iegādi un piešķirt līdzekļus piemaksām tiem darbiniekiem, kuriem darbs saistīts ar īpašu risku inficēties.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 10.06.2025 Restorāni un kafejnīcas ar āra terasi Bauskas TIC
Bauskas novads piedāvā plašu izvēli – no jaukām kafejnīcām līdz mājīgiem restorāniem ar āra terasēm. | Skatīt vairāk
Latvija
Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā" Bauskas TIC
Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā. | Skatīt vairāk
"Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.20987201sec.