TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Vācija pieprasa Eiropas Komisijai lielākas palīdzības summas uzņēmējiem bez saskaņošanas

Vācijas valdība vēlas panākt lielāku covid19 cietušo uzņēmumu atbalsta apmēru, kura nebūtu jāsaskaņo ar Eiropas Komisiju. Šobrīd vienam uzņēmumam bez jebkādas saskaņošanas var piešķir palīdzību 1 miljona eiro apmērā. Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs (Olaf Scholz) un tautsaimniecības ministrs Peters Altmaiers (Peter Altmaier) vēlas palielināt valsts palīdzības summu, kas nebūtu jāsaskaņo ar Eiropas Komisiju. Esošās krīzes ilgums prasa jaunus risinājumus. 

Šobrīd palīdzības summas vienam uzņēmumam no viena miljona līdz četriem miljoniem eiro ir speciāla saskaņošanas kārtība ar Briseli, bet virs četriem miljoniem eiro ES valdībām ir jāiegūst Eiropas Komisijas atļauja.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa  Jaunmoku pils
15. jūnijā pl. 12.00 Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, gongu meditācija un Kārļa Kazāka mūzika! | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41977191sec.