TŪRISMA BIZNESS | TN.LV

Briesmas Austrijas Alpos: Lavīna aprok ziemas sporta cienītājus

Austrijā, Tritkopfa virsotnes rajonā Foarlbergas federālajā zemē 25. decembrī ap plkst. 15 pēc vietējā laika lavīna aprakusi, pēc provizoriskām ziņām, desmiit ziemas sporta cienītājus.

Pēdējā informācija (25/12 plkst.19) liecina, ka viens no apraktajiem ir atrasts, bet viņš ir ievainots. Pārējo deviņu meklēšana turpinās, iesaistot suņus un helikopterus.

25. decembra vakarā vietējās varasiestādes ziņoja, ka izglābti jau astoņi cilvēki, no kuriem divi ievainoti. Pārējos divus turpina meklēt.

26. decembrī beidzot labas ziņas - visi slēpotāji ir izglābti! Viens gan ir smagi cietis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 12.07.2025 Dzimšanas diena mums- dāvanas Jums! Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.33330011sec.