Biķerniekos piekto reizi notiks Latvijas BMW festivāls

2010. gada 7.augustā jau piekto gadu pēc kārtas oficiālais Latvijas BMW klubs un tā sadarbības partneris - oficiālais BMW pārstāvis Latvijā "BM Auto" rīko Latvijas BMW festivālu.

Tas notiks Rīgā, Biķernieku sporta kompleksā. Festivāla laikā diviem laimīgajiem būs iespēja izlozēt vienas dienas braucienu ar atjaunināto BMW X5 no "BM Auto".

Pasākums sāksies plkst. 12.00 Biķernieku sporta kompleksā, bet visi BMW, BMW motociklu un MINI īpašnieki aicināti pulcēties pie "BM Auto" autosalona jau no plkst. 10.30, lai plkst. 11.30 dotos parādes braucienā uz Biķernieku sporta kompleksu.

Pasākuma laikā plānota BMW retro spēkratu izstāde un dragreiss BMW markas automašīnām. Būs iespēja vērot un piedalīties BMW motociklu veiklības braucienos un MINI atrakcijā. Dienas gaitā paredzēti dažādi konkursi un disciplīnas, piemēram auto skaistuma konkurss, auto audio skaņas konkurss, auto decibelu mērīšana, rezerves riteņa maiņas konkurss un citas aktivitātes. Papildus pasākumā paredzēti ir īpaši konkursi ar pasākuma atbalstītāju balvām - "BM Auto" konkursi, pārbaudot pasākuma apmeklētāju erudīciju par BMW markas automašīnām un "Garmin" konkurss dāmām!

Pasākuma noslēgumā ap plkst. 18.00 norisināsies "BM Auto" lielā balvas izloze, kurā diviem laimīgajiem būs iespēja izlozēt vienas dienas braucienu ar atjaunoto BMW X5 ar pilnu bāku degvielas.

Pasākumu apmeklēt un tajā piedalīties ir aicināti īpaši BMW, BMW motociklu, MINI un Rolls-Royce īpašnieki un, protams, visi interesenti un citu automašīnu marku īpašnieki!

Ieejas maksa ir 2,- Ls vienai personai (izņemot: BMW, BMW Motorrad un MINI klubu biedrus, kā arī personas, kuras jaunākas par 16 gadiem).

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca un skanēs enerģiska mūzika.

Pasākumu vadīs Elvis Jansons.

Plkst. 21.00 visi ir aicināti pulcēties "Cabo Cafe" bārā (Rīgā, A. Sakses 19a), lai Latvijas BMW kluba biedru sabiedrībā neformālā atmosfērā noslēgtu šo jauko pasākumu ar mūziku, sarunām un speciāliem festivāla dzērieniem.

2009. gadā BMW festivālā piedalījās ap 200 BMW markas automašīnu. Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās atrakcijās un "BM Auto" organizētajā loterijā, kuras uzvarētājam bija iespēja vienam no pirmajiem sēsties pie jaunās "BMW X1" automašīnas stūres nedēļas nogales garumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 14.07.2025 Brīvvalsts dārgumu nams: Nauda kā māksla! Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Jāņa Strupuļa monētu, medaļu un zīmējumu pasauli – izseko īsta dārguma tapšanai no idejas līdz mākslas darbam! | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 12.07.2025 Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Grand Palace Hotel
,


SIXT Latvija
,


Biznesa augstskola Turība
,


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42550611sec.