Notiks izturības sacensību «AutoEuro 6H un 4H Kauss» pirmais posms

21. aprīlī karjeros "Akmenscūciņas" un "DSG karjeri", Emburgā, netālu no autoceļa Iecava – Jelgava norisināsies izturības sacensību "AutoEuro 6H un 4H Kauss" 2012. gada sezonas pirmais posms. Šīs sacensības Latvijā pirmo reizi notika pagājušā gada rudenī, un, ņemot vērā lielo sportistu atsaucību – uz starta stājās 27 komandas un 62 sportisti – un aizraujošo sacensību gaitu, tika nolemts šogad ceļojošo kausu likteni noteikt četru sacensību sērijā.

Atšķirībā no pagājušā gada, šogad rallijreidu automašīnām paredzētā trase ir nodalīta no vieglo automašīnu trases un ir pagarināta līdz pat desmit kilometriem. Tādējādi ir uzlaboti apstākļi vieglo automašīnu klases dalībniekiem, kuriem nebūs jācīnās ar apvidus automašīnu izdangāto trasi. Sporta automašīnām ir noteiktas piecas ieskaites grupas: 2WD, 4WD, VAZ Historic Open, 4x4 (T,N,R) un Trophy Raid. Katrā komandā drīkst piedalīties no diviem līdz četriem sportistiem, taču katram sportistam ir atļauts startēt arī vairākās komandās. Jāpiebilst, ka aizvadītajā gadā sešu stundu ilgās sacensības automašīnu klasē ar rezultātiem pārsteidza pat vislabākos prognozētājus, jo pareizi izvēlēta sacensību taktika ļāva uzvarēt tiem, kuru sporta tehniku ne visi uzskatīja par pašu konkurētspējīgāko.

Arī motobraucēji, kuri sacentīsies četru stundu garās sacensībās, tiks sadalīti četrās ieskaites grupās: MX Open, MX Hobija, MX Rallija un Kvadri Open. Katras komandas sastāvā obligāti ir jābūt diviem vai trijiem sportistiem. Arī motociklu trase šogad ir pagarināta līdz desmit kilometriem un trases seguma daudzveidība, kā arī šķēršļu joslas sola interesantas sacensības.

Lai arī šobrīd vēl aktīvi notiek dalībnieku reģistrācija, ir saņemts apstiprinājums, ka Dakāras rallijreidu zvaigznes no Latvijas – brāļi Jānis un Einārs Vinteri nopietni gatavojas, lai šogad savā īpašumā iegūtu ceļojošo "AutoEuro 4H Kausu". Taču sacensību organizatoriem ir skaidrs, ka brāļiem tas nebūs viegls uzdevums, jo startam pirmajā posmā gatavojas arī citi ļoti spēcīgi motosportisti.

Organizatori ir padomājuši par sacensību skatītājiem – katram skatītājam būs iespēja piedalīties sacensību spilgtāko mirkļu foto konkursā. Pēc katra "AutoEuro 6H un 4H Kauss" posma skatītāju iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs profesionālu fotogrāfu žūrija. Labākie darbi tiks izstādīti ceļojošajā foto izstādē "Visiem, kam patīk motorsports un azarts!", savukārt sezonas noslēgumā labāko darbu autori tiks apbalvoti ar balvām no "Canon", "Epson" un "fineArtPrint.lv".

Ar sacensību dokumentāciju iespējams iepazīties http://www.laf.lv/, http://www.lamsf.lv/, kā arī crosscountry.lv, autoeuro.lv, 4rati.lv, go4speed.lv, endurosports.lv, appasaule.lv mājas lapās.

Sacensību atbalstītāji: "Aureus Kapitāls", "DSG Karjeri", "Latvijas autoceļu uzturētājs", "Putoline", "Kroon Oil", "Dino&Co", "77. lubricants", "Red Bull", "Canon", "Epson Balija", "fineArtPrint.lv", "Lattako", "Mediju grupa Partneri", un "GA's".

Izturības sacensību "AutoEuro 6H un 4H Kauss 2012" kalendārs:

1. posms -21.04.2012. karjeru „Akmenscūciņas" un "DSG karjeri" teritorijās, Emburga, Jelgavas raj.;

2. posms - 01.07.2012. karjera "DSG karjeri Saikava" teritorijā, Vecdruvēni, Madonas nov.;

3. posms - 25.08.2012. karjera "DSG karjeri Saikava" teritorijā, Vecdruvēni, Madonas nov.;

4. posms - 06.10.2012. karjeru „Akmenscūciņas" un "DSG karjeri" teritorijās, Emburga, Jelgavas raj..

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vai zini, kā top tava kafijas tasīte? Rēzeknes pilsētas TIC
Vai zini, kā top izcila kafija? Nāc uz KUUP meistarklasi Rēzeknē – iepazīsi grauzdēšanu, degustēsi kafiju un atklāsi tās ceļu no pupiņas līdz | Skatīt vairāk
Latvija
Apceļo Latvijas pilis un muižas Preiļu novada TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma | Skatīt vairāk
Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA Preiļu novada TIC
Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos. Šoreiz Preiļu novadu akcijā | Skatīt vairāk
"Mājas kafejnīcu dienas" Ārdavas muižā Preiļu novada TIC
“Mājas kafejnīcu dienu” ietvaros apmeklētājiem būs iespēja klātienē redzēt un piedzīvot Ārdavas muižas atdzimšanas stāstu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.80606079sec.