Brīnišķīgs namiņš Alūksnē, kur var nakšņot uz ezera

Ceļotājiem Vidzemē šosezon pieejami 2 brīnišķīgi Bed&Boat namiņi, kas atrodas Alūksnes iekšezerā, pilsētas centrā.

Tajos iespējams baudīt nakšņošana ar skatu uz ezeru, pilsētas izklaides rokas stiepiena vai laivas brauciena attālumā, kā arī pasakainu skatu uz Alūksnes ezeru un Livonijas ordeņa pilsdrupām. Bet odziņa šiem namiem ir privātā laiva garāžā, kas atrodas iekšā mājā - tā teikt - "laivā pa taisno no gultas".

Aizvadītā sezona bija pirmā, kad atpūtnieki varēja apmesties pirmajā namiņā, kas nodēvēts par "Pīli", taču šosezon pīlei pievienojies cēlais "Gulbis".

Blakus ir izbruģēta bezmaksas autostāvvieta, kultūras centrs, kafejnīcas, peldvietas, estrāde, pilsdrupas, jaunā pils, volejbola, basketbola un futbola laukumi, bērnu laukums, skatu tornis un vairākas pastaigu takas Alūksnes pils parkā.

Katrā namiņā vienlaicīgi var nakšņot četri cilvēki. Ar laivu izbraucienā pa ezeru var doties trīs pieaugušie vai divi pieaugušie un divi bērni. Laiva ir pietiekami liela.

Plašāk par nakšņošanas iespējām Alūksnes novadā lasi visitaluksne.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 14.05.2025 Vislatvijas zirgu parāde Balvos Balvu TIC
17.maijā Balvu pilsētā norisināsies viena no neparastākajām un aizraujošākajām parādēm Latvijā – Vislatvijas zirgu parāde. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.05.2025 - 15.05.2025 Sama modināšanas svētki Koknesē Aizkraukles novada TIC
16. un 17. maijā Koknesē ar dažādām aktivitātēm tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona ‒ norisināsies tradicionālie Sama modināšanas svētki. | Skatīt vairāk
Ģimenes festivāls "No viena zara" Tukuma TIC
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās | Skatīt vairāk
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.12840986sec.