Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ludzas novada Zilupes apkārtnē

Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ludzas novada Zilupes apkārtnē

2025. gada 26. aprīlī Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu pa jaunizveidoto velomaršrutu Nr. 795 "Zilupe un apkārtne".

24 km garais velomaršruts izvedīs pa Zilupes pilsētu kā arī iepazīsim tās apkārtni, gar gleznaino Zilupes upi, Zaļesjes ciemu un Sološu ezeru atgriezīsimies pierobežas pilsētā Zilupē. Brauciena laikā Katoļu baznīcā (ieeja ar ziedojumiem) saņemsim svētību, ciemosimies pie vietējiem amatniekiem, dravas mīļotājiem "Goršanovu saimniecībā", kur katrs sev uzmeistaros tīkamo lietiņu atmiņās no Zilupes. Brauciena laikā apskatīsim tādu kultūrvēsturisku objektu kā Savelinku kapliča. Ielūkosim un noklausīsimies stāstu par kādreizējo muižu - Zaļesjes muiža. Piestāsim pie Sološu ezera - ezers ar divām salām, tā krastā paveras varens skats uz apkārtni un tā salām.

Noslēgumā Zilupes filca amata meistares sagaidīs, lai pastāstītu par sevi un iepazīstinātu ar savu produkciju, kā arī sarūpēs garšīgo cienastu!

Plkst. 10.00 - brauciena STARTS (Stacijas iela 1C, Zilupe, Ludzas novads, GPS: 56.390154, 28.117095).

Būs pieejama velonoma. Pakalpojumu sniegs velonoma "Veloprieks" (tel. +37126525617). Maksa - 10 eiro.
Tiem, kuriem sava velo nogādāšana sagādā rūpes, vairāk informācijas zvanot vai rakstot uz norādīto kontakttālruni.
Dalības maksa velobraucienā (meistarklase, vizināšanās zirga pajūgā, pusdienas) - 20 eiro/pers.

Ciemojoties pie vietējiem amatniekiem, vienmēr var iegādāties sev nolūkotās lietas par atsevišķu samaksu, kā arī Lipinskas zirgu sētā ir pieejami individuālie izbraucieni 5 eiro/pers.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūrtakas Konference un Pārgājiens!  Lauku Ceļotājs
Aicinām piedalīties Baltijas Pārgājienu Tūrisma Konferencē un kopīgā pārgājienā šī gada 23. -24. maijā, Apšuciemā. | Skatīt vairāk
Latvija
Pārgājiens piekrastē Tukuma TIC
Veselībau veicinošs pārgājiens ar Ilzi Luteri. Alabatros Home - Plieņciema skatu laukums - Albatross Home, kur Jūs sagaidīs silta, uz uguns vārīta | Skatīt vairāk
Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025! Alūksnes TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.04.2025 - 20.04.2025 Lieldienu svinēšana Tukumā Tukuma TIC
Bagāta programma ar tradicionālām svētku izdarībām - radošās darbnīcas, trušu māja un kazlēni, Cilpošanas spēle, rotaļas, muzikāli | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54366899sec.