AUTORTIESĪBAS
Travelnews.lv publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura Travelnews.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez Travelnews.lv redakcijas rakstiskas atļaujas.

REKLĀMRAKSTI & AUTORTIESĪBAS
Travelnews.lv piedāvā reklāmrakstu izvietošanu portāla ziņu lentā par atsevišķu samaksu. Pilna atbildība par reklāmraksta saturu, vizuālo materiālu un autortiesībām nes reklāmas raksta iesniedzēja puse. Travelnews.lv piedāvā tikai reklāmraksta izvietošanas pakalpojumu.

PRESES RELĪZES & AUTORTIESĪBAS
Travelnews.lv redakcija publicē dažādu organizāciju, uzņēmumu, asociāciju vai sabiedrisko mediju preses relīzes. Pilnu atbildību par preses relīzes saturu, vizuālo materiālu un autortiesībām nes preses relīzes autors. Travelnews.lv ir tikai preses relīzes izvietošanas platforma.

TRAVELNEWS.LV ATTĒLU IZMANTOŠANAS TIESĪBAS

1. Visiem portālā Travelnews.lv publicētajiem attēliem izmantošanas tiesības ir ierobežotas un tās tiek piešķirtas atbilstoši izmantošanas mērķiem, par kuriem Jūs informējat Travelnews.lv redakciju (turpmāk tekstā redakciju).

2. Jebkura attēla izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar redakciju ir aizliegta.

3. Lai iegādātos attēla izmantošanas tiesības, Jums ir jāinformē redakcija un jāapmaksā redakcijas sastādīts rēķins, kurā tiek norādītas tiesības un cena.

4. Ir iespējams saņemt tiesības publicēt attēlu bez atlīdzības pirms tam vienojoties ar redakciju par apjomu un noformējumu

.5. Attēlus nedrīkst izmantot citiem mērķiem, kā vien tiem, kādas tiesības ir piešķirtas.

6. Attēlu izmantošanas tiesības nedrīkst nodot trešajai pusei, izņemot gadījumus, kad attēli tiek nodoti preses publikācijām par konkrēto objektu.

7. Aizliegts izmantot attēlus neslavu ceļošā, apmelojošā, pornogrāfiskā vai citādi nelikumīgā veidā.

8. Portāls Travelnews.lv neatbild par attēlu, ja tas izmantots citos nolūkos, nekā tas ir norādīts rēķinā vai tiesību apsrakstā..
Top

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.01953602sec.