Esi tur, kur vēl neesi bijis! Aizraujoši gidu vadīti pārgājieni Cēsu novadā

Gaujas Nacionālajā parks ir oāze katram ceļiniekam, kurā ar interesi vērties senatnīgajos un staltajos mūros, atpūsties dabas mierīgajā klēpī, izgaršot vietējās garšas dabas restorānos. Kopā ar gidiem dodies aizraujošos piedzīvojumos Cēsu novadā!

Kopā ar Gaujas Nacionālā parka vietējiem gidiem dodies aizraujošos piedzīvojumos Cēsu novadā! Gidi pārvērtīs pārgājienu par neaizmirstamu piedzīvojumu, aizvedīs uz pašām interesantākajām vietām dabā un pilsētā, pastāstīs īpašus stāstus, ļaus iepazīt kultūru un tradīcijas.

Kā kaklarotā pērles, tā Gaujas, Braslas, Amatas, Līgatnes un vēl citu Gaujas Nacionālā Parka teritorijā plūstošu upju un upīšu krastus daiļo klintis baltā, sarkanā un iezaļganā krāsā. Parkā izvietojušies pilskalni, alas, avoti, ūdenskritumi - teiksmu un vēsturisku notikumu noslēpumu glabātāji.

Upes daiļie posmi un līkumi, gaismu un skaņu krāšņotas vietas mežā izceļas ar ainaviskumu. Vietas, kur gribās pabūt brīdi mierā un pakavēties, lai ar visām maņām elpotu, baudītu un tvertu, raisa vēlmi atgriezties vēlreiz pašam vai dalīties ar iespaidiem, šo skaistumu parādot citiem. Gidi gan parādīs, gan aizvedīs, būs līdzās, gan pastāstīs un parūpēsies!

Gidu pavadībā dodies atklāt Rauņa nepieradināto skaistumu, Lenčupes kanjonu, Raganu katlu, Līču – Laņģu takas. Kā arī vietas vai takas, ko esi sapņojis apmeklēt, dodoties īpašās vienas vai vairākas dienas pārgājienā dabā.

Atklājiet brīnišķo un unikālo dabu Gaujas Nacionālajā parkā kopā ar zinošiem vietējiem gidiem, kuri pārzin katru taku un parādīs skaistākās vietas gan dabā, gan pilsētās. Gan redzētais, gan izgaršotais vēl ilgi raisa jaukas atmiņas, tāpēc pārgājiens ar dabas restorāna elementiem ir tas, kas noteikti ir jāapmeklē! Kopā ar ceļabiedriem un gidu izgaršo īpašas Cēsu un Raiskuma garšas. Tostarp, kopā ar ceļiniekiem viesojies Raiskuma labumu darbnīcā, kurā brūvē alu un lauku malkas krāsnī cep maizi un piedalies kopīga pīrāgu cepšanas ballītē Maizes mājā.

Savukārt Amatas krāšņie krasti paver neredzētus skatus, kas apslēpti meža takā un ieraugāmi vien dodoties dabā un tos meklējot. Pieredzes bagātie gidi atklās šos gleznainos un neredzētos skatus pārgājiena dalībniekiem. Viņi uzskata, ka ceļojot, vienmēr daudzkārt aizraujošākas likušās neierastās takas, un vēlas dalīties ar zināšanām, piedzīvojumiem un skaistajiem iespaidiem. Tāpat arī gidi atklās mazo burvīgo Cēsu māju stāstus, pagalmiņu noslēpumus un šarmu, un aicina fiziskās enerģijas un pozitīvo emociju uzlādes aktivitātēs. Gidu moto ir - jāredz, jānogaršo, jāuzzina, jāsajūt -, ar ko arī tiek pārsteigti pārgājienu dalībnieki!

Līgatne ir gleznaina un rosīga, to caurvij taku līkloči un rotā smilšakmens iežu atsegumi Gajas un Līgatnes upes ielejās. Izzini dabas pērles, vēsturisko un militāro mantojumu. Neparastā un izaicinošā pārgājienā “Apslēptais mantojums Līgatnes mežos” gids parādīs dažādus mežos paslēptos objektus un vedīs pa upes līkloču taku. Gidi patiesi aizraus ar savu stāstījumu, atklās Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturisko centru, Līgatnes iežus un alu takas, kas ikdienā nav pieejamas. Līgatnes papīrfabrikas ciemats ir unikāls 19. gadsimta pilsētbūvniecības piemineklis, un celts pat kā savulaik modernākais strādnieku ciemats Eiropā.

Iepazīsti Cēsu vecpilsētas noslēpumus un tās viduslaiku gaisotni, dodoties gida vadītā ekskursijā vasarā ik sestdienu. Klausies, lūkojies un iztēlojies, kā viduslaikos šī pilsēta iemantojusi rosīgas tirdzniecības pilsētas slavu, kur reiz atradās senie tirgus laukumi un preču noliktavas, ar ko tirgojušies tirgotāji no tuvākām un tālākām zemēm. Zinošais gids interesentus sagaida pie Cēsu tūrisma informācijas centra.

Uz tikšanos Gaujas Nacionālajā parkā!


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.12.2023 - 10.12.2023 ZELTA SVĒTDIENA | Durbes pilī Tukuma TIC
Uz Tukuma muzeja gada noslēguma pasākumu 10.decembrī Durbes pilī aicināti Tukuma sadarbības partneri, kā arī kultūras, mākslas un vēstures | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.12.2023 - 13.12.2023 Aizkraukles novada tūrisma advente Aizkraukles novada TIC
Katru dienu līdz 24.decembrim aicinām vērt vaļā attiecīgās dienas Adventes kalendāra durtiņas un atklāt, kādu pārsteigumu sagādājusi sniegotā | Skatīt vairāk
Satiec Ziemassvētku vecīti Tukuma TIC
Katru Adventes svētdienu - 10., 17. decembrī, nāc uz Tukuma Pilsētas parku un satiec Ziemassvētku vecīti no pulksten 17:00 līdz pulksten 19:00. | Skatīt vairāk
Radošās meistarklases svētku laikam Bauskas TIC
Atklāj tradicionālās un jaunās Bauskas novada garšas, un piedzīvo radīšanas prieku! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64178896sec.