Asociācijai ievēlēta ne tikai jauna padome, bet arī valde

2023. gada 23.marts Pierīgas tūrisma ekosistēmas veidotājiem bijusi darbīga diena. Aizvadīts apmācību seminārs “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies” un pēc tā – ikgadējā biedrības “Pierīgas tūrisma asociācija” biedru kopsapulce.

Biedrības statūti paredz, ka katru gadu tiek ievēlēta jauna padome, kas nozīmē, ka arī šis jautājums bija biedru kopsapulces darba kārtībā. Vienbalsīgi šogad padomē ir ievēlēti deviņi biedri – Vents Strautmanis (SIA “Boards you”), Kristīne Sprula (gide, tulkotāja), Ilmārs Jasinskis (JIP Mārupīte), Jānis Zariņš (pargajieni.lv), Arta Vigule (SIA “Lāči”), Rūta Zunde (Ādažu novada pašvaldība), Ilze Amerika (Ropažu novada pašvaldība), Patrīcija Vēvere (Mārupes novada pašvaldība) un Agrita Grīnberga (Ķekavas novada pašvaldība). Pirms vēlēšanām katrs no padomes kandidātiem uzstājās ar īsu motivācijas runu, atklājot savu potenciālo ieguldījumu asociācijas izaugsmē. Uzreiz arī norisinājās jaunā sasaukuma padomes pirmā sēdē, kurā atkārtoti vienbalsīgi par padomes priekšsēdētāju ievēlēja Ventu Strautmani. Paldies biedrībai “Pierīgas partnerība”, Annai Imbratei-Siliņai (pārstāvot Ropažu novada pašvaldību) un Janai Freimanei (pārstāvot Salaspils novada pašvaldību) par ieguldīto darbu iepriekšējā padomes sasaukumā!

Nesasniedzot vēl noteikto trīs gadu termiņu, kopsapulcē norisinājās arī valdes vēlēšanas. Vienbalsīgi valdē tika ievēlēta Aiva Vancāne, Elīna Brigmane un Jana Freimane. Līdzīgi kā padomes kandidāti, arī valdes kandidātes pirms vēlēšanām uzstājās ar īsu runu. Paldies Laurai Šīrantei par ieguldīto darbu un atsaucību pirmajā valdes sasaukumā!

Galvenās atšķirības starp abām pārvaldes institūcijām ir, ka valde atbild par biedrības saimniecisko pusi un to vada, bet padome lemj par darbības stratēģiju. Šis solās būt tiešām darbīgs gads, kas nozīmē, ka abām pārvaldes insitūcijām šogad izaicinājumu netrūks.

Netipiski citām reizēm, kopsapulce sākās ar “lemjamajiem jautājumiem” un trešais no tiem – gada pārskata apstiprināšana. Pēc tā gan tika izvērtēts 2022.gadā paveiktais un lielākās mārketinga aktivitātes, kā, piemēram, Velopiedzīvojums “EXIT RĪGA ripo”, dalība “VASARAS IEVADFESTIVĀLĀ”, pirmā Tūrisma informācijas diena gidiem un grupu vadītājiem, jaunās tūrisma kartes izdošana, mājas lapas uzlabojumi un līdz 30.aprīlim vēl notiekošais pārgājienu cikls “DABAS APĻI”. Tālāk tika ieskicētas lielākās projektu idejas un notika darbs tematiskajās grupās:

- Jaunu produktu veidošana (vadīja Aiva Vancāne);

- Pierīgas tūrisma potenciālie attīstības virzieni (vadīja Edgars Ražinskis (Rīgas plānošanas reģions);

- Mārketinga aktivitātes veiksmīgam eksportam (vadīja Jana Freimane).

Darba grupās izstrādās idejas noderēs, lai veiksmīgāk tālāk plānotu investīciju piesaistīšanas iespējas (piemēram, sadarbības tīkla veidošanā).

Arī turpmāk asociāja turpinās darboties un attīstīt tās noteiktos virzienus – EXIT RĪGA sadarbības koordinēšanu, gidu tīkla izveidi, kvalitātes uzraudzību, jaunu produktu veidošanu un interešu pārstāvniecību.

Paldies visiem biedriem, kuri ikgadējā biedru kopsapulcē piedalījās un viesu nama “Upes villa” vadītājai par viesmīlīgo uzņemšanu!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atklāj Gulbeni ar elektrovilcieniņu! Gulbenes novada TIC
Atklāj un iepazīsti skaistās ziemeļaustrumu Vidzemes parku un dārzu pilsētas Gulbenes un tās iedzīvotāju stāstu cauri laiku lokiem! | Skatīt vairāk
Latvija
IELĪGOŠANA | pie Tukuma tirgus Tukuma TIC
22.jūnijā no 9:00 pie Tukuma tirgus būs gan mājražotāju tirdziņš, gan koncerts, gan motociklu apskate, gan arī uzvedums "Jāņu nakts mistērija" | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2024 - 15.06.2024 ANCE KRAUZE, ZIGFRĪDS MUKTUPĀVELS Jaunmoku Tukuma TIC
15. jūnijā plkst. 18.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē solisti Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels izpildīs Jāņa Lūsēna koncertprogrammu ar Austras | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2024 - 21.06.2024 Grupas DUCELE saulgriežu koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
20. jūnijā plkst. 20.00 Jērcēnmuižas parkā aicinām uz latviešu ekoloģiskās mūzikas grupas “Ducele” vasaras saulgriežu ieskaņas koncertu. Ieeja | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38097405sec.