Torņakalnā atklās Ziemassvētku dārzu

I Adventā, 3. decembrī 17.00 Rīgas Lutera baznīcā notiks Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT un tiks atklāts Ziemsvētku dārzs Torņakalnā “12 Svētās naktis”.

Adventa un Ziemsvētku laiks un to gaisotne cilvēkus aicina pievērsties savai iekšējai pasaulei un atgādina par mūsu iekšējo centru, kurā sastopas sirds un prāts. Mūsdienu tehnoloģijās balstītā un uz sasniegumiem orientētajā laikmetā, jo īpaši svarīgi ir Adventa un Ziemsvētku laika steigā neaizmirst dvēseli un nepazaudēt savu iekšējo viengabalainību. Šis laiks ir savdabīgs dvēseles ceļojums katram pie sevis.

I Adventā, 3. decembrī 13.00 notiks Ziemsvētku dārza Torņakalnā “12 svētās naktis”, kas tiks izveidots Lutera baznīcas teritorijā, atklāšana ar ugunskuru iedegšanu, karstajiem dzērieniem, muzikāliem priekšnesumiem un Ziemsvētku dziesmu kopdziedāšanu ar apmeklētājiem, bet tās pašas dienas vakarpusē - 3. decembrī 17.00 Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā notiks labdarības pasākums Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT, kurā piedalīsies Latvijā pazīstami mākslinieki - Kaspars Zemītis, Rēzija Kalniņa, Intars Busulis, Elza Rozentāle, Kristīne Pāže, grupa Sudden Lights, Valters Pūce un Dainis Tenis, Kristaps Vanadziņš un citi ilggadēji Lutera draudzes atbalstītāji un draugi. Visi šajā pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti Rīgas Lutera baznīcas infrastruktūras uzlabošanai - apsildāmu āra labierīcību izbūvei.  

Ziemsvētku dārzs “12 svētās naktis” būs atvērts visu decembri un visās četrās Adventa svētdienās un I un II Ziemsvētkos visas dienas garumā dārzā notiks plaša muzikālu un radošu pasākumu programma - darbosies tirdziņš, būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas, notiks piparkūku apgleznošanas darbnīca, Adventa vainagu gatavošanas meistarklase, apsveikuma kartiņu gatavošana, Adventa loterija  un citas aktivitātes.

Teritorija būs atvērta katru dienu no 9.00 līdz 22.00. Visi āra pasākumi tiks nodrošināti bez ieejas maksas. Projekts tiek īstenots ar Rīgas Domes atbalstu.

Pilna Ziemsvētku dārza Torņakalnā “12 svētās naktis” pasākumu programma:

I ADVENTS | 3.decembris

Ziemsvētku dārza “12 Svētās naktis” atklāšana

Ugunskuru iedegšana, uzkodas un karstie dzērieni, muzikāli priekšnesumi, radošā piparkūku darbnīca, stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas pirmās sveces iedegšana.

17.00 | Citādais Advents vārdos un mūzikā GAISMU GAIDOT

II ADVENTS | 10.decembris

No plkst. 13.00-16.00 dārza nojumē Ziemsvētu dekoru izgatavošanas darbnīca un citas aktivitātes, uzkodas un karstie dzērieni, stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas otrās sveces iedegšana.

III ADVENTS | 17.decembris

Ziemsvētku tirdziņš un svētku loterija, uzkodas un karstie dzērieni, stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas trešās sveces iedegšana.

IV ADVENTS | 24.decembris

Ugunskuri, uzkodas un karstie dzērieni, stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas ceturtās sveces iedegšana.

I ZIEMSVĒTKI | 25.decembris

13.00 | Koncerts uz āra skatuves, piedalās Anete Kozlovska, Kārlis Kazāks, grupa Knīpas un Knauķi, Kristaps Vanadziņš, Linda Naudiņa, u.c.

Stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas 1/12 sveces iedegšana.

II ZIEMSVĒTKI | 26.decembris

Stilizēts vides objekts - lielizmēra silīte, kurā katrs var iegulties, aktivitātes egļu parkā, labo domu un pateicību vieta klusumā, 12 pārdomu teksti par 12 Svētajām naktīm meditatīvām pārdomām, baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas 2/12 sveces iedegšana.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2024 - 26.02.2024 Sveču liešana un atpūta karstajā kublā Aizkraukles novada TIC
Smiltsērkšķu namiņā Iršos februārī pieejamas sveču meistarklases, kuru laikā Tu varēsi izliet savu sveci un baudīt relaksāciju karstajā kublā ar | Skatīt vairāk
Latvija
Leo Koklem 100 Alūksnes TIC
Atzīmējot mākslinieka Leo Kokles 100. dzimšanas dienu, Alūksnes Tūrisma informācijas centrs un Alūksnes novada muzejs aicina! | Skatīt vairāk
Morāles komēdija "TERAPIJA" | Jaunpilī Tukuma TIC
Jaunpils pils ielajā zālē 2.martā pulksten 18:00 būs baudāma lieliska morāles komēdija "TERAPIJA". | Skatīt vairāk
Koncertprogramma “Tālie krasti” Valmieras TIC
15.martā plkst.19.00 Strenču kultūras centrā Raimonds Celms un Matīss Žilinskis koncertprogrammā “Tālie krasti”, atzīmējot Viļa Plūdoņa 150 | Skatīt vairāk
10 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.1423142sec.