Zinātnes centrs VIZIUM aicina uz spocīgu darbošanos Halovīnu noskaņās

Līdz ar zeltaini oranžajām koku lapām un ķirbju ražu pienācis arī gada spocīgākais laiks - Visu Svēto nakts jeb Halovīni. No 27. līdz 30. oktobrim zinātnes centrā VIZIUM iemājos ne tikai spocīga noskaņa, bet arī raganiņas, kuras aicina ģimenes ar bērniem uz QR koda medībām, raganu darbnīcu un pārsteigumiem pilno zinātnes šovu!

QR koda medības ar dažādiem raganiņu uzdevumiem norisināsies zinātnes centra pirmajā stāvā no 27. līdz 30. oktobrim plkst. 11:00 un 14:00. Čaklākie medību dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no raganiņām. Lai veiksmīgi izpildītu raganiņu uzdotos uzdevumus, katram dalībniekam nepieciešams līdzi viedtālrunis. QR medībām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: www.adre.se/qrmedibas. Dalība QR medībās ir bez maksas. Pasākuma garums ir aptuveni 2 stundas.

Savukārt 29. un 30. oktobrī plkst. 12:00, 14:00, 16:00 zinātnes centra laboratorijā uz spocīgo zinātnes šovu drosmīgākos apmeklētājus sagaidīs profesors Drakula. Turpat, zinātnes centra otrajā stāvā, bursies arī VIZIUM raganiņas, aicinot ikvienu uz savu darbnīcu, kurā būs iespēja izveidot spocīgus Halovīnu dekorus. Spocīgās darbnīcas norisināsies plkst. 13:00 un 15:00.

Maksa par zinātnes šovu un darbnīcu ir pēc ierastā cenrāža, kas apskatāms šeit: https://vizium.lv/tickets. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Ekspozīcijas zāles apmeklējums nav iekļauts Halovīnu aktivitāšu cenā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Latvija
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls. | Skatīt vairāk
 "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.2842989sec.