Dodies aizraujošās un izzinošās ekskursijās Liepājā un apkārtnē

Sveiciens visiem skolēniem, skolotājiem un vecākiem!

Vasaras brīvdienas ir beigušās, bet tas nebūt nenozīmē, ka nevari doties aizraujošos piedzīvojumos kopā ar saviem klases biedriem vai pavadīt jautras nedēļas nogales kopā ar ģimeni.

Aicinām doties aizraujošās un izzinošās skolēnu ekskursijās Liepājā un apkārtnē! Apskati Liepājas piedāvājumu un ieplāno savu piedzīvojumu:

Liepājas interjera muzejs "Hoijeres kundzes viesu nams"

Aicinām iepazīties ar Hoijeres kundzes vēsturisko namu, uzzināt nedzirdētus faktus un plašāk iepazīties ar unikālajiem 17.–20.gs interjera priekšmetiem. Hoijeres viesu nams piedāvā skolēniem izglītojošas un izzinošas nodarbības par 17.–20.gs. dzīvi un tam laikam raksturīgākajiem interjera, sadzīves un mākslas priekšmetiem.

+371 29605223; [email protected]

Koncertzāle "Lielais dzintars"

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvā daudzveidīgu un plašu muzikālu kultūras programmu skolēniem, kas tiek atbalstīta caur programmu "Latvijas skolas soma". Tāpat koncertzāle piedāvā ekskursijas gida pavadībā, kuru laikā skolēni ielūkosies vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu.

+371 63424555; [email protected]

Izzinošs piedzīvojums "Siļķu brāķis"

Ekskursijā skolēni varēs uzzināt, kā agrāk notikusi siļķu brāķēšana, kā arī just līdzi kādam jaunam puisim vārdā Vilhelms, kurš tikko uzsācis patstāvīgu dzīvi pilsētā. Tajā tiks apskatīts laika posms no 19. gadsimta beigām un 20. gadsimta sākuma, iezīmējot spilgtākos kultūras notikumus tā brīža Liepājas un Latvijas vēsturē, kā arī vēršot uzmanību uz notiekošo pasaulē. Ekskursija veidota kā aizraujošs un reizē izzinošs piedzīvojums, kas caur stāstu, spēlēm un iesaistošām aktivitātēm palīdz skolēnus ieinteresēt tādos mācību priekšmetos kā sociālās zinības, vēsture, literatūra, ģeogrāfija, kultūra un māksla.

+371 25654578; [email protected]

Zinātnes un izglītības inovāciju centrs ZIIC

Atklāj zinātni taustāmā un uzskatāmā veidā Zinātnes un izglītības inovāciju centra darbības vietā Autoru ielā 4/6. Iespēja izmēģināt vairāk nekā 20 interaktīvus eksponātus, kā arī tādas izglītības tehnoloģijas kā programmvadāmi roboti. Izglītojamo grupām tiek īstenotas STEM un IT jomu izglītojoši praktiskas nodarbības, taču ar iepriekšēju pieteikšanos centrs atvērts ikvienam interesentam, īpaši ģimenēm ar bērniem.

+371 25728867; [email protected]

Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas māja

Ieraugi tādas dzīvas radības kā Austrālijas audējskudras un Madagaskaras šņācējprusakus Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas mājā, Zirgu salā 2. Iespēja izzināt vides zinātnes - izglītojamiem caur ar bioloģiju, ekoloģiju un zooloģiju saistītām nodarbībām, taču ar iepriekšēju pieteikšanos centrs atvērts ikvienam interesentam kā individuāliem apmeklētājiem, tā ģimenēm ar bērniem, lai iepazītu interaktīvas instalācijas, kas īstenotas projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" ietvaros.

+371 26644834; [email protected]

LOC Baseins&Spa

Kurp doties klases ekskursijā? Kā lielisku alternatīvu ierastajiem ekskursiju maršrutiem un apskates vietām, Liepājas Olimpiskais centrs klases kolektīviem piedāvā iespēju atpūsties un izklaidēties Liepājas Olimpiskā centra Baseina un SPA kompleksā. Ieplāno vasarīgu atpūtu jebkurā gadalaikā, jo LOC Baseins&SPA vienmēr ir +32 grādu siltums!

+371 29876501; [email protected]

Piedzīvojums Karostā

Karosta ir daļa no Liepājas, bet reizē – pasaule pati par sevi. Tā ir brīnumaina, paradoksāla un unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules vēsturē. Karosta ir viens no neparastākajiem objektiem Latvijā. Karostas iepazīšanai piedāvājam ekskursijas pa cietumu, fortiem, ūdenstorni, brīvības cīņu vietām. Šovs Karostas cietumā, "Bēgšana no PSRS" Ziemeļu fortos. Brīvības taka vai velo orientēšanās. Ēdināšana un nakšņošana cietumā. Notikt var viss...

+371 26369470; [email protected]

Liepājas teātris

Ielūkojies Liepājas teātra aizkulisēs! Dodies ekskursijā pa vecākā latviešu teātra aizkulisēm gida pavadībā. Cena: 4 EUR no personas (pedagogam bez maksas).

Skaties Liepājas teātra izrādes! Apmeklē izrādes klātienē vai piedalies attālinātā piedzīvojumā, skatoties tiešsaistes izrādes ZOOM platformā – mācībizrāde "Kā top izrāde?" (4.-12. klasei) un “Sapraši un nesapraši” (1.-5. klasei).

+371 63422121, +371 29165512; [email protected]

Liepājas Leļļu teātris

Ekskursija Liepājas leļļu teātrī atklās leļļu valstības noslēpumus - izrāžu un leļļu tapšanu, Leļļu vadīšanas un citus aktiera profesijas knifus. Iejūties arī Tu aktiera lomā un ielūkojies izrādes tapšanas aizkulisēs! Latvijas Skolas soma piedāvājumā arī virkne Liepājas Leļļu teātra izrāžu un to ierakstu - Ucipuci meklē mājas, Ežumilla. Mežlaumiņa Baigajā biezoknī, Dauka. Labie jautājumi, Mazais cilvēks, Harolds un Pīle, Sarkangalvīte u.c.

+371 26594529; [email protected]

Liepājas muzejs

Liepājas muzeja izglītojošo programmu piedāvājumu veido pastāvīgās nodarbības, kuras ir pieejamas visa gada garumā, kā arī sezonālās un konkrētām mākslas izstādēm izstrādātas nodarbības. Šīs sezonas jaunums – sākoties jaunajam mācību gadam, Liepājas muzejs aicina bērnus un jauniešus izzināt dzelzceļa un ostas vēsturi jaunajā muzejpedagoģijas nodarbībā.

+371 29605223; [email protected]

Amatnieku nams

Amatnieku nams vienkopus pulcē 16 dažādus Kurzemes novada amatniekus, kas ar lielu prieku par savu amatu un tā tradīcijām pastāstīs arī viesiem. Amatnieku darbnīcās iespējams apskatīt gan to, kā uz stellēm top tautas tērpi, gan metāla rotas, keramikas darbi, ādas un dzintara izstrādājumi. Amatnieku namā arī apskatāmas garākās dzintara krelles Latvijā. Tās ir 123 metru garas, 19,5 kilogramu smagas, ar teju 17 000 dzintara gabaliņiem, ko dāvinājuši liepājnieki. Turpat aplūkojami vairāk nekā simts gadus veci un ari tikko darināti tautas tērpi. Iespējams pieteikt arī dažādas darbnīcas.

+371 26541424; [email protected]

Latvijas Kara muzeja vēstures ekspozīcija Liepājā

Karostas objektu vidū Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2 ir joprojām noslēpumainākā vieta Liepājā, kas ir bijusi slēgta 130 gadus. Ekspozīcijā izvietotas Latvijas Kara muzeja vēsturisko fotogrāfiju reprodukcijas par 1. Liepājas kājnieku pulku, 2. Ventspils kājnieku pulku un Kurzemes artilērijas pulku.

+371 25603875

[email protected]

Ar ekskursiju piedāvājumu Liepājas apkārtnē iepazīsties šeit:

https://liepaja.travel/piedavajums-skoleniem-un-gimenem-ar-berniem/

Ieplāno Liepāju!

www.liepaja.travel


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Programma "Rehabilitācijas spēks"  Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Pavadiet 10 dienas/9 naktis KRC "Jaunķemeri" un izbaudiet programmas "Rehabilitācijas spēks" pozitīvo iedarbību uz pašsajūtu un veselību. | Skatīt vairāk
Latvija no 605 EUR
Piedalies Restorānu nedēļas konkursā! Bauskas TIC
Piedalies Bauskas novada Restorānu nedēļas konkursā un laimē trīskārtu maltīti 2 personām! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.02.2024 - 27.02.2024 Izvēlies naktsmītni Bauskas novadā! Bauskas TIC
Nakšņo kādā no Bauskas novada naktsmītnēm: netraucētai atpūtai - brīvdienu un lauku mājās un omulīgos apartamentos! | Skatīt vairāk
Ģirts Ķesteris “Vīrietis, kurš gaida” Valmieras TIC
9. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā būs skatāma Ģirta Ķestera jubilejas izrāde “Vīrietis, kurš gaida”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48257995sec.