Ideja par restorānu viesnīcas «Park Hotel Latgola» istabā gūst atsaucību

Viena no pirmajām viesnīcām, kas ārkārtas situācijas laikā piedāvāja jaunu pakalpojumu – restorāns viesnīcas istabā, bija “Park Hotel Latgola”. Kā Travelenews.lv pastāstīja viesnīcas direktors Andrejs Nariškins, šī ideja radusi pietiekami lielu atsaucību.

“Tagad jau var teikt, ka ideja radusi atsaucību,” priecīgs ir Andrejs Nariškins. Viņš norāda, ka pietiekoši liels pieprasījums pēc šāda pakalpojuma ir darba dienās – gan pusdienlaikā, gan vakaros. “Cilvēki vēlas satikties un kopā ieturēt maltīti,” piebilda viesnīcas direktors.

Ideja par maltīšu piedāvāšanu viesnīcu istabās, kamēr ārkārtas situācija liedz darboties restorānam tā vispārpieņemtajā veidolā, ir kā viens no viesnīcas izdzīvošanas plāniem šajā grūtajā situācijā. Nevar teikt, ka naktsmītnē šobrīd pavisam nav cilvēku – ir, kas atbraukuši komandējumos, norāda Andrejs Nariškins.

“Park Hotel Latgola” ir apņēmības pilni cīnīties un izturēt smago pandēmijas laiku. “Mēs jau smejamies – būsim pēdējie, kas izslēgs gaismu,” gatavs izdzīvošanas cīņai ir Andrejs Nariškins.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skati maršrutu:Bauska-Brukna-Vecumnieki Bauskas TIC
Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā! | Skatīt vairāk
Latvija
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA Preiļu novada TIC
Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos. Šoreiz Preiļu novadu akcijā | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Park Hotel Latgola semināru telpas
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.64087486sec.