Ēnu dienā «airBaltic» uzņem 140 skolēnus

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic – lielākais darba devējs transporta sektorā Latvijā – šogad 16. reizi piedalījās Ēnu dienā, uzņemot 140 skolēnus. Viņiem bija iespēja izzināt un gūt priekšstatu par teju 20 profesijām aizraujošajā un dinamiskajā aviācijas nozarē.

Skolēni Ēnu dienas laikā varēja iepazīt airBaltic pilotu, stjuartu, gaisa kuģu tehniķu, kā arī citu nozares profesionāļu darbu. airBaltic šoreiz uzņēma rekordlielu ēnotāju skaitu, bet kopumā tika saņemti 540 pieteikumi. Vislielākais pieprasījums bija iespēja ēnot pilota un stjuarta profesijas. Šogad Ēnu dienu airBaltic varēja apmeklēt ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā (Pilotu akadēmijas bāzē).

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Mums ir liels prieks piedalīties Ēnu dienā un sniegt iespēju jauniešiem iepazīt aviācijas nozari. Vēlamies motivēt skolēnus izvēlēties šo dinamisko nozari kā savu profesiju nākotnē, un priecājos, ka varējām būt noderīgi viņu turpmākās karjeras izvēlē.”

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2023 - 17.12.2023 Aurēlijas Šimkus koncerts Bruknas muižā Bauskas TIC
Izcilā pianiste Aurēlija Šimkus viesosies ar koncertu Bruknas muižā! | Skatīt vairāk
Latvija
Radošās darbnīcas un tirdziņi Balvu novadā Balvu TIC
Radošas darbošanās un svētku tirdziņi decembrī Balvu novadā | Skatīt vairāk
Ziemassvētku tirdziņš Bauskā Bauskas TIC
Lieliska iespēja sarūpēt oriģinālas svētku dāvanas! Ierezervē 10., 17. un 23.decembri Bauskā! | Skatīt vairāk
Izstāde "Aptumšojums" Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
No 9.decembra līdz 2.janvārim Jelgavas Vecpilsētas mājā būs skatāma mākslinieku kolektīva NUA ceļojošā izstāde “Aptumšojums”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AirBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37375212sec.